Zdrowe nie znaczy nudne.

12191176_1493334917636458_6199920397303402422_oJak wiecie, temat zdrowia nie jest nam obcy, dlatego zapowiadamy Wam nasz najnowszy program wideo dotyczący zdrowego odżywiania. Pani Dietetyk Marzena Chudek opowie o tym jak wygląda wizyta w Jej gabinecie. Do programu zaprosiliśmy także osobę, która chce zmienić swoje nawyki żywieniowe. Gotowość do zmian to połowa sukcesu. Dalej pozostaje „tylko” WYTRWAŁOŚĆ. Najnowszy odcinek już wkrótce, tymczasem pokazujemy wam backstage z naszego nagrania.

Jak przygotować się do wizyty? Przede wszystkim należy poszukać informacji o danym specjaliście, np. w Internecie. Najlepszym miejscem są portale o zawężonej, medycznej tematyce, gdzie możemy znaleźć przykłady konkretnych doświadczeń pacjentów z danym specjalistą. Dobrym sposobem jest także przeprowadzenie wywiadu wśród swoich znajomych. Marketing szeptany to najbardziej sprawdzone źródło informacji. Nie każdy chce dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi Internautami, natomiast w przyjemnej, niezobowiązującej atmosferze prędzej się otworzymy i wystawimy stosowne referencje danemu specjaliście. Liczy się nie tylko jego skuteczność, ale także podejście do pacjenta. Osoba godna zaufania to taka, która wzbudzi u Ciebie chęć do zmiany, pozytywne nastawienie oraz motywację do działania.

NI7A3741
Fot – Anna Paśnik

W materiale dowiecie się również jak przebiega pierwsza wizyta u Dietetyka. Jest to czas, w którym bez skrępowania możesz powiedzieć o swoim problemie z dietą. Nie ukrywaj niczego! Jesteś w odpowiednim miejscu, aby zdjąć z siebie ten ciężar. Dietetyk na podstawie Twoich informacji oraz kilku podstawowych pomiarów, które wykona,  dobierze plan żywieniowy do Twojego profilu. Plan jest tak ułożony, aby dana osoba w jak najmniejszy sposób odczuwała negatywne aspekty stosowania diety. Jeżeli będziesz się do niego stosować – terapia będzie znacznie bardziej efektywna oraz przyjemniejsza.

NI7A3747
Fot – Anna Paśnik

I pamiętaj zdrowe nie znaczy nudne! W naszym materiale pokażemy jak w prosty sposób przygotować zdrowy posiłek. Dieta nie jest niczym strasznym. Nie chodzi o głodzenie się, ale o odpowiednie zbilansowanie rodzaju, wielkości jak i pory posiłków. Nieocenionym mistrzem są sałatki oraz koktajle, czyli bomba witaminowa. Uwierzcie – da się nimi najeść 😉

NI7A3762
Fot – Anna Paśnik

Jesteście ciekawi efektów? Zapraszamy do obejrzenia materiału!

Fot. Anna Paśnik

Zdjęcia wykonano w Royal Route Resinednces

fotonagraj
Fot – Anna Paśnik
fotobb5
Fot – Anna Paśnik
fot. Anna Paśnik
Fot – Anna Paśnik

 

foto10
Fot – Anna Paśnik
NI7A3752
Fot – Anna Paśnik
NI7A3633
Fot – Anna Paśnik
NI7A3757
Fot – Anna Paśnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.