Już wkrótce Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Lublinie!

logggJuż w najbliższy poniedziałek (16. listopada) rozpoczyna się tydzień pełen szkoleń, warsztatów, konferencji poświęconych tematyce przedsiębiorczości, rozwoju osobistego i innych, dla ogólnie mówiąc ludzi sukcesu! 😉 Jest to projekt międzynarodowy, a w województwie lubelskim koordynacją zajmuje się Forum Młodych Lewiatan Lublin.

Wydarzenie współtworzą m. in. firmy, instytucje i organizacje studenckie, w tym także My, patronując całemu przedsięwzięciu.

Co się będzie działo w tym roku?

Oficjalnym rozpoczęciem Tygodnia w Lublinie są wydarzenia organizowane przez Forum Młodych Lewiatan Lublin. Rozpoczniemy konferencją „Droga do sukcesu”, na której wystąpią odnoszący sukcesy przedsiębiorcy z regionu oraz ludzie wspierający biznes na Lubelszczyźnie, w tym Tomasz Małecki (Lubelski Park Naukowo-Technologiczny), Natalia Kozłowska (Restauracja Insomnia), Paweł Niewęgłowski (dyrektor i właściciel konferencji Microsoft Expert Summit), Monika Butryn (Pracownia Stylu Moniki Butryn).Untitled Banner (29)

Zaraz po konferencji odbędzie się debata pt.„Własny biznes czy praca na etacie?”, podczas której uczestnicy opowiedzą jakie wady i zalety, blaski i cienie mają poszczególne opcje. Gośćmi debaty będą przedstawiciele obydwu tych form aktywności zawodowej: Agata Pietras (Modlishka), Dorota Oleszczuk (Brand24), Michał Korba (iWisher), Katarzyna Zabratańska (LW Bogdanka). Patrząc na listę zaproszonych gości zapowiada się bardzo ciekawie.

A Ty co myślisz o temacie debaty? Lepiej mieć własny biznes, czy „spokojną” pracę na etacie? Z chęcią poznam Twoje zdanie!

Poza wyżej wymienionymi wydarzeniami w ciągu całego tygodnia swoje szkolenia organizują m. in. Aiesec Lublin, Izba Coachingu, AEGEE Lublin, ELSA Lublin.

Cały harmonogram wydarzeń znajdziecie na stronie: www.tydzienprzedsiebiorczosci.lublin.pl.

Ja z pewnością będę na obu poniedziałkowych wydarzeniach. Z nieskrywaną przyjemnością spotkałabym się tam z Tobą, będziesz? 🙂

Untitled Banner (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.