MEDYTACJA PROCESU TWORZENIA W LUBLINIE

Słowo medytacja kojarzy się bardzo różnie, najczęściej z mało zrozumiałymi praktykami wschodnimi. Dla nas jest ona doświadczaniem bycia obecnym w codzienności. Nie trzeba siedzieć pod wyjątkowym drzewem w odległej krainie. Medytować można w każdej codziennej sytuacji – czy to zmywając naczynia, czy stojąc w korku. Ktoś kiedyś powiedział, że modlitwa jest naszym mówieniem do Boga a medytacja słuchaniem jego odpowiedzi. Jest to więc pewien stan uważności na swoje myśli i emocje, dialog ze sobą, ze swoim ciałem, ze swoją wewnętrzną mądrością, która pragnie być usłyszana . Gdy się wyciszacie i wsłuchujecie w siebie, łączycie się z tą częścią, która zna rozwiązania.
Tylko jak słyszeć te odpowiedzi kiedy w głowie tyle myśli? Tego właśnie będziemy się uczyć 🙂 
Bo kiedy doświadczamy czegoś trudnego nie potrzebujemy porad, pomocy ludzi z zewnątrz, dlatego że odpowiedzi na wszystkie nasze pytania są w nas samych, wystarczy po nie sięgnąć. Komunikacja odbywa się poprzez nasze ciało – tu czujemy spięcie w brzuchu, tam jest nam ciężko na barkach, tu kłuje w sercu. Czemu? Co nam nasze ciało chce przez to powiedzieć? I jak wrócić do spokoju, do harmonii? To właśnie będziemy odkrywać na medytacji, tego będziemy się wspólnie uczyć.

KIEDY I GDZIE: 
23 lipca, godz 18.30 – 20-30, Lublin ul. Chopina 1, koszt – 50 zł
ZAPISY na szkolatworzenialublin@gmail.com Dorota – 795767767

O METODZIE
Nasze ciało ma pamięć komórkową i każdy ograniczający nas pogląd z naszej przeszłości powoduje blokadę umiejscawiając się w konkretnym obszarze ciała. Dopóki na nią nie popatrzymy to wciąż będą „przydarzać się nam” te same trudne sytuacje w danym obszarze życia, a na poziomie ciała pojawi się spięcie, ciężar, ból czy nawet choroba. Dzięki narzędziom, które poznamy na warsztacie, każdy z tych poglądów, możemy zamienić w mądrość życiową. Pozbądź się tego co już Ci nie służy i odkryj swój prawdziwy potencjał. 

O PROWADZĄCYM
Konrad Krużmanowski – nauczyciel Procesu Tworzenia, pomaga parom tworzyć relacje oparte na autentyczności i zaufaniu; asystuje również mężczyznom w świadomym podchodzeniu do tematu tworzenia relacji jak i rodziny; rozwija warsztaty świadomego ojcostwa. Z zawodu reżyser. Prywatnie mąż i ojciec uroczej trójki 🙂

TWÓRCZYNI METODY
Twórczynią tej głęboko transformującej metody jest Ania Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik. Przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do kolejnych stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian. Autorka książki „SZTUKA ŻYCIA ŚWIADOMEGO. Jak korzystać z mądrości swego ciała, aby odnaleźć i przekształcić przekonania ograniczające nasze sukcesy życiowe.” (Wydawnictwo MEDIUM, 2012).

Zapraszamy serdecznie
Dorota Pawelec
Konrad Krużmanowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.