Modne kolczyki – sprawdź popularne rozwiązania jak kolczyki celebrytki

 

Kolczyki to nieodzowny element większości damskich stylizacji. Kobiety, które je noszą maja przynajmniej po kilka par w swojej szkatułce. Wśród nich nie powinno zabraknąć ponadczasowych rozwiązań jak np. kolczyków łańcuszków, a także tych pochodzących z aktualnych trendów.

Modne kolczyki – podążaj za trendami

Nowe trendy w modzie pojawiają się co sezon. Nieco inaczej jest z dodatkami biżuteryjnymi. Tutaj zmiany są raczej subtelne, a większość promowanych rozwiązań utrzymuje swoja pozycję przez nawet kilka sezonów. Zmieniają się zazwyczaj nieco kształty, a także stosowane kamienie ozdobne. Jakiś czas temu bardzo mocno dominowały kolczyki w stylu boho. Obecnie zostały wyparte przez całą gamę kolczyków celebrytek. Modne kolczyki prezentuje chociażby Esclusive.pl . W takich miejscach można zapoznać się aktualnie obowiązującymi trendami i sprawdzić, czy będą odpowiadały naszemu poczuciu stylu.

Kolczyki celebrytki – pochodzenie

Tego rodzaju ozdoby pojawiły się stosunkowo niedawno. Kolczyki celebrytki zostały wypromowane jak sama nazwa wskazuje przez osoby znane opinii publicznej. Na samym początku promowane były pod tą nazwą naszyjniki. Jednak raz z poszerzającym się zainteresowaniem pojawiały się w ofercie sklepów także kolczyki. Nic dziwnego, bowiem jest to naprawdę bardzo charakterystyczna, efektowna, a za razem bardzo subtelna i wygodna ozdoba uszu.

Kolczyki celebrytki – symbolika

Popularność kolczyków celebrytek wynika również z ich symboliki. Okazuje się bowiem, że każdy kształt posiada swoje przesłanie. Ozdoby tego rodzaju mogą wyrażać tak pragnienia, marzenia jak i potrzeby, czy aktualny status w życiu. Tak dla przykładu kształt serca oznacza oczywiście miłość. Sprawdza się on więc jako prezent dla ukochanej osoby. Z kolei kwiat, będzie symbolem dopiero rodzącego się uczucia. Bardzo popularny jest także symbol nieskończoności. On z kolei ma oznaczać wiecznie trwające uczucie, wierność, a także pamięć. Następna w kolejce jest gwiazda, która wiąże się ze szczęściem, a także nowym początkiem. Warto wspomnieć także o kole z otworem, które jest związane z buddyjską teorią dotyczącą karmy. Ta oczywiście ma ścisły związek z losem człowieka. Objawiać się ma powracającym szczęściem za dobre uczynki, a także cierpieniem za wyrządzone zło. Dla silnych kobiet dobrym rozwiązaniem będzie pełne koło, które właśnie siłę symbolizuje. Zapominać nie należy również o motylu, który jest przejawem kolorowego, bogatego życia.

Złote kolczyki celebrytki

Złote kolczyki celebrytki to dodatek nadający blasku i nieprzeciętnego wyglądu każdej kobiecie. Ten rodzaj metalu jest naprawdę ponadczasowy, a jego zestawienie z nowoczesnymi kształtami sprawdza się w każdej sytuacji. Tego rodzaju kolczyki będą znakomitym uzupełnieniem tak stylizacji codziennej jak i te wieczorowej, znacznie bardziej oficjalnej. Co ważne, na tego rodzaju biżuterię mogą zdecydować się Panie niezależnie od wieku, które cenią sobie przede wszystkim minimalizm.

Srebrne kolczyki celebrytki

Srebrne kolczyki celebrytki to równie popularne rozwiązanie co opisywane powyżej złoto. Jest to metal bardzo uniwersalny. Oznacza to, że będzie on pasował do wielu stylizacji. Mowa tutaj tak o stroju biurowym, eleganckim garniturze, czy sukience, jak i codziennego stroju. Wszystko zależy oczywiście od jego cech charakterystycznych. Kolczyki celebrytki tak srebrne jak i złote zazwyczaj mają postać sztyftów i to właśnie w takiej formie są najbardziej funkcjonalne. Dzięki swoim cechom, ten rodzaj biżuterii bardzo dobrze sprawdza się w roli prezentu. Jeśli chce się uzyskać bardziej okazały efekt to można do niego dołożyć również zawieszkę z nawiązującym lub takim samym motywem. Tego rodzaju zestawy można znaleźć między innymi na stronie https://esclusiva.pl/kolczyki-celebrytki gdzie dostępne są rozmaite kombinacje, które z całą pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym kobietom. Warto jednak przed zakupem upewnić się, jaki symbol byłby dla obdarowywanej osoby odpowiedni. Ma to szczególne znaczenie jeśli chodzi o symbole związane z osobistymi przekonaniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.