28 stycznia weź udział w II konferencji z cyklu ECO KOBIETA

W imieniu własnym oraz prelegentów serdecznie zapraszamy na II konferencję z cyklu ECO-KOBIETA, czyli w zgodzie z ciałem i duszą. Tematem przewodnim edycji zimowej jest „Podróżując za zmysłami do równowagi”.

Będziemy mieli zaszczyt posłuchać i zobaczyć następujących prelegentów: Jolę Christol – aromaterapeutkę i znawczynię francuskiej szkoły aromaterapii, Alicję Malinowską trenera sztuki mówienia, Monikę Kowalczyk (Hasna) – trenerkę rozwoju osobistego oraz instruktorkę tańca, Renatę Wronę – trenerkę rozwoju osobistego, certyfikowanęgo coacha, PR managerkę, bizneswoman, właścicielkę firmy PRIME IMAGE oraz autorkę książki, Iwonę Centkę – psychoterapeutkę i doradczynię zawodową, Renatę Majewską – ekspertkę z zakresu psychologii koloru, trenerka , coach wizerunku oraz Tomasza Słodkiego – dziennikarza i biznesmena.

Eco-kobieta, to ta która wie i ma głęboko rozwinięta intuicję i wrażliwość. Zarówno na siebie samą jak również na innych ludzi i naszych mniejszych braci – rośliny, zwierzęta. Ma szeroko otwarte oczy, ale patrzy też sercem. Tworzy w zgodzie z uniwersalnymi wartościami – w prawdzie, miłości, szacunku i radości. Pełna miłości i zaufania do siebie, podąża za sobą i swoimi marzeniami. Czerpie moc ze swojego wnętrza. Jest autentyczna w przekazywaniu swoich emocji i uczuć.
W zimowej, karnawałowej edycji ECO-KOBIETY doświadczysz niezwykłej mocy zmysłów i spotkasz zmysłowe kobiety!!!
Idea konferencji:
Inspirujące wydarzenie dla kobiet, które chcą osiągnąć równowagę w swoim życiu zawodowym i prywatnym, rozwijać się i czuć szczęśliwe każdego dnia. Unikalne połączenie wiedzy i inspiracji przekazywanej przez ekspertów i kobiet żyjących zgodnie z takimi wartościami jak miłość i szacunek możliwość zobaczenia i posłuchania osób z pasją:

 

Jola Christol
Aromaterapeutka, znawczyni francuskiej szkoły aromaterapii. Rzuciła pracę na stanowiskach dyrektorskich we francuskich korporacjach, żeby żyć w zgodzie z naturą, również własną. Można je śledzić na Facebooku: www.facebook.com/WWonnejChwili.

Alicja Malinowska
Trener sztuki mówienia, terapeuta poprzez głos. Jako logopeda medialny – praca w mediach (TVP, Polskie Radio S. A., TVN), logopeda artystyczny – Teatr Roma w Warszawie (praca nad słowem przy premierach, m.in. Koty, Taniec wampirów w reż. Romana Polańskiego). Przez 8 lat prowadziła Akademię Efektywnej Komunikacji Moovdobrze realizując szkolenia w zakresie sztuki mówienia i pracy nad głosem dla biznesu, administracji i osób prywatnych).

Konsultuje kadrę zarządzającą firm, pracowników średniego szczebla, a także działów sprzedaży oraz dziennikarzy i lektorów. W pracy nad głosem prowadzi tłumaczy, prawników, radców prawnych, rzeczników prasowych, urzędników, przedsiębiorców, nauczycieli. Jako terapeuta współpracuje z Kuźnią zdrowia (uzdrawianie przez świadomość), gdzie prowadzi konsultacje indywidualne oraz cykliczne warsztaty Uwalniania głosem.
Monika Kowalczyk (Hasna)
Body&sex coach, trenerka rozwoju osobistego, instruktorka tańca, tancerka, performerka. Pracowała z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami dzieląc się z nimi wiedzą o emocjach, asertywności, autoprezentacji oraz wielu innych ważnych w życiu umiejętnościach.
Obecnie specjalizuje się w kobiecej seksualności i pracy z ciałem. Pracuje z kobietami wspierając je w szukaniu własnej drogi do świadomej seksualności i przyjemności. Uczy komunikowania potrzeb, stawiania granic, rozprawia się z mitami, przygląda się przekonaniom. Prowadzi grupy, wspiera, inspiruje, motywuje, organizuje kobiece spotkania.
Pomysłodawczyni i trenerka projektu Astarte – KOBIECOŚĆ RUCH ROZWÓJ – warsztatów rozwojowo-tanecznych dla kobiet, liderka działającego w ramach projektu zespołu tanecznego. Właścicielka marki Anisah. Instruktorka tańców kobiecych (taniec orientalny i burleska) i świadomości ciała. Ukończyła liczne kursy i warsztaty z zakresu pracy z ciałem (analiza ruchu, choreoterapia, podstawy DMT, taniec i ruch w edukacji i rozwoju, ruch autentyczny, improwizacja ruchu i symbolika ciała). Liczba szkoleń wciąż rośnie, wraz z rosnącym apetytem na nową wiedzę.
Pasjonatka innowacyjnej edukacji, amatorka gier planszowych, górskich wędrówek i podróży do miejsc zwyczajnych. W chwilach wolnych obserwatorka życia codziennego.

Tomasz Słodki
Dziennikarz, biznesmen. Prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych (Program III Polskiego Radia, Polskie Radio BIS, TVN24, TVN CNBC BIZNES, Patio TV). Entuzjasta nowych technologii. Wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje online oraz zaproponował korporacjom multimedialne biura prasowe. Organizował festiwale muzyczne (Nie Zabijaj, Folk Fest, Reggae nad Orlą) oraz akcje charytatywne. Uruchomiony przez niego portal podróżniczy Compas pokazywał cały świat. Bezgranicznie realizuje swoje pasje. Redaktor naczelny Multiferencji.

Szczegółowy program i zapisy można znaleźć na http://www.eco-kobieta.pl/edycja-zimowa/

Zapraszamy panie jak i panów do podróży w głąb siebie w poszukiwaniu równowagi w każdym aspekcie naszego życia zarówno osobistego jak i zawodowego. To już jutro!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.