Zadbaj o Duszę i Ciało w pięknym otoczeniu Roztocza – zapraszamy na warsztat!

Masaż ayurwedyjski połączony z malowaniem intuicyjnym i coachingiem duchowym? Możesz sobie wyobrazić tak cudowne zestawienie? A to wszystko w przepięknym miejscu Kobiecej Mocy: Wzgórzu Agaty na Roztoczu.

Zapraszamy na 4 cudowne dni relaksu, wyciszenia, wewnętrznego oczyszczania i poszukiwania siebie w pędzącym i głośnym świecie!

Pogłębianie czucia swojego ciała, rozwój świadomości ciała idzie w parze z poczuciem bycia częścią świata przyrody. Świadome i uważne bycie  w naturze nie tylko sprzyja głębokiemu odprężeniu, ale wspiera również proces wsłuchiwania się w potrzeby organizmu. Na łonie przyrody Umysł wycisza się i dzięki temu łatwej jest nam skupić się na wrażeniach płynących z ciała.

Cisza, uważność, świadoma obecność, pobudzenie zmysłów w rezultacie dają nam głębokie połączenie z naturą. Efekty pojawiają się znacznie szybciej niż w pracy w zamkniętych pomieszczeniach, szczególnie gdy są to przebodźcowane miasta.

Co Was czeka? Masaże ayurwedyjskie zapewnia genialna w dotyku i uważności na Twoje potrzeby Agata Migryt. O jej masażach mozesz poczytać tutaj:http://agatamasuje.pl/


„Masaż jest moją miłością i powołaniem. Dokonałam tego odkrycia, gdy pewna uzdrowicielka patrząc na moje dłonie powiedziała, że są stworzone do masażu. Zaufałam jej i poszłam na kurs. Ze zdumieniem uświadomiłam sobie, że masaż nie tylko sprawia mi przyjemność, ale też w trakcie niego dostaję informacje,  w jaki sposób najlepiej uwolnić blokady w ciele klienta. Od trzech lat wykonuję masaże ajurwedyjskie i jestem niezwykle wdzięczna za intuicję, która prowadzi mnie w trakcie zabiegów. Cieszę się ogromnie, gdy moi klienci wychodzą po masażu szczęśliwi i wolni.”

 

 

 

Warsztaty z soul coachingu poprowadzi Agnieszka Menet, certyfikowany Soul Coach i artystka z       zamiłowania: www.agnieszkamenet.pl

„Sztuka cały czas uczy mnie ODWAGI. Odnajdywania i wyrażania siebie.

Życia tak, jak chcę. Bez strachu, co pomyślą inni. Bez ciągłego zastanawiania się, czy to co robię jest      poprawne, czy nie. Jako kobieta potrzebuję odwagi. Potrzebuję doceniać to, kim jestem. Z wszystkimi darami, które mam i wszystkimi niedoskonałościami. Myśli, uczucia, chwile chwytać w obrazy i słowa. Mówić otwarcie o tym, co czuję i co myślę. Cały czas doskonalę swój twórczy warsztat. Maluję i piszę. Inspiruję się innymi twórcami”

 

 

Jeśli chcecie zadbać  o Duszę i Ciało w pięknym otoczeniu Roztocza przedstawiamy Wam program;

czwartek 15.06:
zaczynamy wspólnym obiadem o 13.00
14.00 – 15.30 : warsztaty wprowadzające „W poszukiwaniu kobiecej witalności” – poszukiwanie źródła własnej mocy (ćwiczenia indywidualne i grupowe, malowanie mandali)
po 15.30: masaże, czas wolny, wieczorem kolacja i pogaduchy, sesje indywidualne coachingowe

piątek 16.06
9.30 – 12.30 warsztaty: „Uwalnianie wewnętrznych blokad” – medytujemy, odnajdujemy źródła blokad, które powstrzymują nas przed działaniem, robimy kolaż 9-ciu domów i planujemy pozytywne zmiany w ważnych dla nas obszarach
13.00 – 14.00 obiad
po południe: masaże, czas wolny
wieczorem: kolacja, ognisko, pogaduchy

sobota 17.06
9.30 – 12.30 warsztaty: „Uwalnianie wewnętrznego dziecka” – medytujemy, budzimy nasze wewnętrzne dziecko i zapraszamy je do twórczego działania, malujemy, tańczymy i oswajamy wewnętrznego krytyka
13.00 – 14.00 obiad
popołudnie: masaże, czas wolny
wieczorem: kolacja, ognisko, pogaduchy

niedziela 18.06
9.30 wspólna medytacja, masaże
12.30 – 13.30 obiad
popołudniowe rozstania….

Miejsce: Wzgórze Agaty, Chłopków 46, Roztocze
Koszt: 997 zł (w tym noclegi, wyżywienie, warsztaty, 4 masaże)

Rezerwacje: agataibsch@gmail.com lub tel. 518 785 222,
Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 200 zł na konto:
Agata Migryt
17114020040000360276031402

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.