Uwolnij swój głos – uwolnij swój wewnętrzny potencjał

Babski Blues ma zaszczyt zaprosić Was na kreatywne warsztaty pracy z głosem „Uwolnij swój głos” autorskiego projektu Anny Sokołek. Ideą warsztatu jest odkrywanie przez uczestników własnych różnorodnych możliwości głosowych. Nie jest wymagany  talent wokalny, ale raczej otwartość na poszukiwania. Warsztaty są zarówno dla profesjonalistów pracy z głosem jak i osób poszukujących alternatywnej drogi rozwoju. Celem jest szukanie, poznanie i uwolnienie swojego głosu. Każdy kto ma głos może go rozwijać! W głębszym sensie uwolnienie Twojego głosu słyszalnego może być pomocne w usłyszeniu i uwolnieniu Twojego głosu serca, Twojego wewnętrznego potencjału!

Do wykorzystania macie całe 5 godzin intensywnej, jak i relaksującej pracy. Podczas 5 godzinnego warsztatu zajmujecie się każdym elementem, który jest istotny by w naturalny i luźny sposób wydobyć SWÓJ głos. Warsztaty w niczym nie przypominają typowych zajęć z emisji głosu. Anna Sokołek prezentuje holistyczne podejściem do pracy z głosem, łącząc każdy aspekt funkcjonowania głosu: fizyczny (ciało), psychiczny (emocje) oraz duchowy (głos serca).

Zaczyna się pracą z ciałem: rozgrzewka, rozciąganie, ruch, nawiązywanie kontaktu z ciałem. Niezwykle istotne jest odblokowanie oddechu, który jest konieczny, by nasz głos miał moc, a także relaksacja, niezbędna do odpuszczenia napięć i wyciszenia. W warsztatach będziecie mieli możliwość spróbować niesamowitej medytacji wg Pauline Oliveros – tzw. „Deep Listening”. Praca z głosem ma sprawiać przyjemność, więc będą także łatwe i przyjemne ćwiczenia z emocjami. Zajęcia obejmują zabawy indywidualne i w grupie.

Dzięki warsztatom zyskacie możliwość odkrywania możliwości głosu i rozbudzenia kreatywności. Potraktujcie wasze ciało jako instrument i poszukajcie własnego brzmienia w ciele.

Te holistyczne zagadnienia nie dotyczą wyłącznie osób, które na co dzień śpiewają, bądź przemawiają – one są dla każdego kto swój głos ma i chciałby jego możliwości rozwinąć. W profesjonalny sposób wspomogą aktorów, wokalistów oraz osoby pracujące w mediach, jak i osoby pracujące nad wzmocnieniem swojej pewności siebie. To znakomite rozwiązanie dla osób zainteresowanych swoim rozwojem osobistym, poszukujących nowych, niestandardowych metod.

Dzięki warsztatom „Uwolnij swój głos” poznasz i uwolnisz swój głos, nauczysz się jak go rozwijać, dowiesz się co jest dobre, a co szkodzi Twojemu głosowi. Nauczysz się różnorodnych ćwiczeń, które będziesz mógł wykonywać samodzielnie w domu czy przed wystąpieniem. A przede wszystkim doświadczysz relaksu, uwolnienia, wzrośnie poziom Twojej energii, rozbudzisz swoją kreatywność, a także spędzisz dobry i wartościowy czas. Na warsztatach „Uwolnij swój głos” poznasz fantastyczne osoby i doskonale spędzisz z nimi czas.

Podczas warsztatu korzystam z różnorodnych ćwiczeń z obszaru pracy z głosem, z oddechem, emocjami i ciałem. Warsztat jest prowadzony w luźnej, bezstresowej atmosferze i dopasowany do poziomu grupy. Warsztat nie wymaga żadnego przygotowania.

Zaczynamy od rozgrzewki (wychodząc z założenia, że całe nasze ciało, a nie tylko krtań jest zaangażowane w wydobywanie głosu), potem przechodzimy do ćwiczeń oddechowych, następnie uczestnicy warsztatów pracują nad świadomym wydobywaniem dźwięku. Później dochodzą kolejne kwestie- nauka pieśni, rytmy, techniki głosowe.

– Anna Sokołek www.uwolnijswojglos.pl

MIEJSCE: Lublin

DATA: 10 grudnia 2016r 10.00 – 15.00

INWESTYCJA 179zł (osoby, które już uczestniczyły w jednym warsztacie zapraszamy za połowę ceny, studenci 98zł)

Więcej o warsztatach na stronie www.uwolnijswojglos.pl

Wydarzenie na fb: Uwolnij swój głos

9 thoughts on “Uwolnij swój głos – uwolnij swój wewnętrzny potencjał

  1. Nawet gdybym chciała się wybrać na takowe warsztaty – które wydają się ciekawe – to niestety Lublin jest za daleko.

  2. Bardzo ciekawe warsztaty, a przynajmniej tak to brzmi 🙂 Miałam emisję głosu na studiach, byłam również w chórze akademickim, ale to raczej nie to samo. Może kiedyś skorzystam z okazji, jeśli warsztaty odbędą się bliżej Trójmiasta 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.