Cząstki Duszy: kiedy rozbudzisz swoje duchowe DNA

W podcaście opowiadam o “duchowości w ciele” a także integracji potencjałów. Mówię o autorskiej metodzie “Cząstki Duszy”, która pomaga wykonać konkretny krok ku scalaniu mocy duchowej i życiowej. 

Metoda Cząstki Duszy

Jest to metoda, w której kierunek wyznacza twoja Dusza. To ona wskazuje kolejny krok do zintegrowania kolejnej części twojej tożsamości, która cierpi w zapomnieniu

Moim sposobem na medytację z twoją duszą jest stworzenie artystycznego kolażu, który potem jest ze mną na sesji. Nasze spotkanie rozpoczyna przeczytanie przekazu od tej cząstki twojej Duszy. Potem otwieramy ciało na tę nową częstotliwość, byś mógł/mogła pozbyć się tego co cię ogranicza i otworzyć się na wszystko to co jest tą nową jakością. 

W CIELE NIE 

Choć temat jest  o Duszy, to dużo uwagi poświęcam Ciału. Umiejętność przeżywania emocji, to umiejętność kroczenia do przodu swoją własną drogą. Zatrzymanie emocji, zatrzymuje ciebie i nie pozwala zrobić kroku ku swoim potencjałom i “okazajom”.

Kiedy zatrzymujesz w sobie coś, czego nie chcesz przeżyć dezintegrujesz Siebie, natomiast w twoim ciele pojawia się blokada energetyczna na poziomie emocji

Pamiętaj, że każda emocja to określona częstotliwość, dlatego życie, którego doświadczasz nie jest przypadkowe – jest ono lustrem twoich wewnętrznych przeżyć i blokad. 

Opowiadam o tym, dzieląc się przemyśleniami na temat historii Willa Smitha, który jako dziecko patrzył na przemoc ojca wobec matki, co bardzo zdeterminowało realizację jego potencjału jako mężczyzny i jego związek z Jadą Pinkett Smith. 

 

Opowiadam o tym, jak dochodzi do pęknięcia tożsamości i zamrożenia ciała.

W mojej metodzie Cząstki Duszy zwracam się najpierw do twojej Duszy, poprzez artystyczny kolaż, który tworzę. Pokazuje on moment utknięcia oraz drogę aby z niego wyjść. Następnie na sesji otwieram twoje ciało na nową częstotliwość, pozwalając mu przeżyć wszystkie emocje, które tam utknęły oraz otwierając ciało na przepływ Światła.  

dorotapawelec.pl

Fot Ludwik Zabłocki 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.