Ze „Zmianą” mi do twarzy” – konkurs, w którym wygraną jesteś nowa TY.

 

 

 Czy czujecie już wiosnę Drogie Panie? Jeśli u nas  kobiet,  wraz z budzącą się do życia przyrodą  pojawia się myśl: MUSZĘ COŚ ZMIENIĆ, to nie jest to takie oczywiste i powierzchowne jak by się mogło wydawać.

My kobiety, idziemy do fryzjera, na siłownię i zakupy, wtedy kiedy chcemy od życia czegoś więcej, niż do tej pory. Kiedy czujemy potrzebę zmiany wizerunku, chcemy zmian w życiu zawodowym i osobistym. Bardzo często nowa fryzura jest impulsem i sygnałem do tego, aby przyjrzeć się pozostałym sferom naszego życia.


Myśli o tym, że nie chcemy już tkwić w starym i z radością czekamy na nowe pojawia się właśnie o tej porze roku, wraz z pierwszymi promieniami słońca. Bardzo często jednak, na fryzurze i karnecie na siłownię się kończy, a my dalej czujemy pustkę. Dlatego ważne jest, aby wszelkie zmiany w naszym życiu szły wielotorowo i tworzyły spójna całość. Tą całością niech będzie nowa jakość naszego życia, piękna na zewnątrz i zachwycająca  w środku.


Dlatego mam dla Was świetną wiadomość i  z przyjemnością opowiem  o konkursie, w  którym wygraną jest bezcenna przemiana.  Dlaczego zyskacie coś wyjątkowego ? Bo blasku nabierze nie tylko wasz wygląd zewnętrzny, ale także pozostałe sfery życia. Niech samopoczucie i poczucie własnej wartości idzie w parze z kobiecym i spójnym wyglądem. Kobiety, dziewczyny, babeczki   przejmujemy kontrolę nad naszym życiem oraz wyglądem i nie chowamy się po kątach !!!

„Ze zmianą mi do twarzy”, to projekt wyjątkowy, z wielu powodów. Po pierwsze zmiana wizerunku, wyglądu zewnętrznego połączona będzie z coachingiem – treningiem rozwojowym, co zaowocować czymś, co tchnie nową jakość w wasze życie.
Po drugie projekt współtworzą niesamowicie inspirujące i pozytywne kobiety, które znam osobiście i  wiem, że oddane są swojej pracy całym sercem. Zmiana pod okiem profesjonalisty, to strzał w dziesiątkę, bo pozwoli Wam rozwinąć skrzydła w pewny sposób.  

Projekt współtworzą:

1.Monika Gontarz właścicielka Salonu Kosmetycznego Beyonce, autorka projektu, która zapewni uczestniczkom konkursu szereg zabiegów upiększających, zwieńczonych zmianą  fryzury. Równowartość zabiegów, to : 1000 zł,

2. Kamila Kruk  coach, trenerka, Dyrektorka ds. programowych w Kobiecy Lublin oraz Autorka projektu: Kobieta z moich snów, Redaktor naczelna w Świat Coachingu. Kamila pomoże finalistkom odkryć swój potencjał na  sesjach coachingowych. Równowartość nagrody, to 500 zł

3. Cały przebieg wydarzenia oraz finał zostanie opatrzony zdjęciami Weroniki z Markiewicz Studio, która na co dzień zajmuje się fotografią reklamową, biznesową,  oraz okolicznościową. Równowartość nagrody, to 1000 zł dla każdej z uczestniczek.

4. Agnieszka Walczak Skałecka, która zajmuje się budowaniem marek korporacyjnych i osobistych, zapewni uczestniczkom konkursu, pakiet spotkań  pozwalających stworzyć spójny wizerunek. Wartość nagrody, to 1000 zł dla każdej z uczestniczek.

5. Fitness Club Forum, oferujący bogatą ofertę sprzętu siłowego oraz cardio, zapewni treningi pod okiem profesjonalnych trenerów oraz indywidualnie dobranej diety. Finalistki skorzystają z porady dietetyka oraz otrzymają miesięczny karnet na siłownię. Wartość nagród to 1000 zł dla każdej z uczestniczek.

Mój udział w przedsięwzięciu jest taki, że będę relacjonować je dla Was na blogu, zadawać pytania uczestniczkom i przekazywać iskierkę inspiracji dalej, niech się rozprzestrzenia. Kobiety kochają zmiany, a te jak wiadomo są w życiu bardzo potrzebne, bo dzięki nim idziemy do przodu pewnym krokiem. Zakasuj wszystkich nowym wyglądem i zbuduj nowy wizerunek oparty na wartościowych przekonaniach. Myślę, że do TAKIEJ wygranej nie trzeba namawiać !!!

Więcej na temat konkursu TUTAJ.
Wystarczy przesłać swoje aktualne zdjęcie wraz z krótkim opisem na adres: konkurs@zezmianamidotwarzy.pl.Na zgłoszenia czekamy do 03.03.2014 r.
 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.