ZAPRASZAMY NA DWIE MEDYTACJE PROCESU TWORZENIA W LUBLINIE

W zabieganym dziś świecie, bombardowani tysiącami komunikatów dziennie, jest coraz większa potrzeba zatrzymania się, i odnalezienia spokoju w sobie, tego stanu “tu i teraz”, w którym zaczynają się pojawiać odpowiedzi na nurtujące nas kwestie czy trapiące problemy. Poprzez medytację – dialog ze swoim ciałem docieramy do przekonań, które powodują dysharmonię w naszym życiu. W naszym ciele zapisane są wszystkie nasze wzorce myślowe i przekonania. W momencie, jeśli nie są one spójne z nami, powodują blokadę, a z czasem nawet chorobę.

CZYM JEST METODA PROCESU TWORZENIA?

Tylko zrozumienie transformuje ograniczające nas przekonania. Staje się ona  wtedy siłą napędową w życiu powodującą zmiany we wszystkich sferach: w biznesie oraz relacjach z ludźmi. Świadome zaangażowanie w zmiany jest najlepszą metodą wpływania na przyszłość – zrozumiałam to trzy lata temu, kiedy po raz pierwszy zetknęłam się z metodą Procesu Tworzenia. Szukałam wtedy ciekawych tematów i osób które mogłabym zaprezentować swoim czytelnikom i tak poznałam Anię Brandysiewicz – twórczynię metody, autorkę książki „Sztuka życia świadomego”, z którą przeprowadziłam wywiad.

Medytacja metodą Procesu Tworzenia jest to metoda głęboko transformująca nasze życie, pracująca z naszym ciałem i naszymi przekonaniami, pomagająca odnaleźć w nas spokój, radość i wydobyć nasz potencjał do tworzenia tego co naprawdę w sercu pragniemy stworzyć, zarówno na niwie relacji jak i zawodowej.

DLA KOGO?

Jeśli Twój związek znowu się rozpada, a Ty codziennie zadajesz sobie pytania dokąd właściwie zmierzasz  – to wydarzenie jest dla Ciebie. Jeśli zastanawiasz się czy to co robisz rzeczywiście jest tym co chcesz robić – zapraszamy na podróż w głąb siebie. A  może Twoje serce jest gdzieś indziej, masz pasję do czegoś innego?

Czasami zmieniamy pracę a w nowej jest bardzo podobny szef. Zmieniamy partnera/partnerkę a wciąż wydaje nam się, że jesteśmy w tym samym punkcie, że spotykają nas ciągle te same bardzo podobne sytuacje. Chcemy stworzyć udany związek a tu ciągle przyciągamy “nie tych” czy “ nie te”.

KTO POPROWADZI MEDYTACJĘ?

Konrad Krużmanowski – nauczyciel Procesu Tworzenia, pomaga parom tworzyć relacje oparte na autentyczności i zaufaniu. Konrad asystuje również mężczyznom w świadomym podchodzeniu do tematu tworzenia relacji jak i rodziny; rozwija warsztaty świadomego ojcostwa. Z zawodu reżyser, adaptuje narzędzia Procesu Tworzenia do kręcenia prawdziwych filmów wypływających z potrzeb serca. Współtwórca warsztatów aktorskich tą metodą. Prywatnie mąż i ojciec uroczej trójki.

GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?

26 WRZEŚNIA O 18.30  w FaraRaRa na ul.Plac po Farze 6  w Lublinie. Jest to miejsce uwolnienia, ciszy, spokoju, radości i kreacji. Zapraszamy!

27 WRZEŚNIA o 18.30 w bardzo klimatycznym poddaszu na ul.Krakowskie Przedmieście (dokładny adres po zapisaniu się).

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

PYTANIA I ZGŁOSZENIA: telefonicznie na 502 322 996.

Dorota Pawelec 


 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.