Zakupy z kanapy

iphone-698852_1280
Źródło: www.pixabay.com

Mówi się, że kobiety uwielbiają zakupy. Wybór nowej bluzki czy sukienki, godziny spędzone w galeriach handlowych sprawia im dużą przyjemność. Zgadzasz się? Bo ja stanowczo nie! Nie znoszę chodzić na zakupy.

I nie chodzi tu nawet o nadmierne wydawanie pieniędzy, a raczej o:

– czas, który muszę zmarnować i ilość sklepów, do których muszę pójść by znaleźć coś sensownego,

– tłumy rozchichotatych dziewcząt i kobiet przechadzających się po galeriach, osób ciągle zachodzące drogę, kolejki…

– i ciągłe obserwowanie mnie przez panów ochroniarzy, (bo wystarczy na mnie spojrzeć, zdecydowanie wyglądam jak złodziejka, jak nic!)

Jeśli tylko mam taka możliwość to wybieram zakupy online.

Czy zakupy online dostępne są tylko za pomocą komputera? Nie! Są dostępne też wygodne aplikacje mobilne;-)

Aplikacje do „codziennych” zakupów

shopping-879498_1920
Źródło: www.pixabay.com

Masz czasem tak idąc na zakupy spożywcze, ze kupujesz więcej niż byś chciała? Zobaczysz promocje w sklepie i stwierdzasz, że może się przyda, a potem się to marnuje? Dobrym rozwiązaniem jest robienie zakupów online z dostawą do domu. Coraz więcej sklepów oferuje takie usługi na przykład:

Alma24.pl, Tesco – dostęp do zakupów online i aktualnych promocji (UWAGA! Trzeba sprawdzić, czy w Twojej lokalizacji jest dostępny dowóz!)

Twoja Biedronka, Żabka – dostęp do najnowszych promocji, kuponów rabatowych i informacji potrzebnych „na szybko”. Dobre rozwiązanie dla stałych klientów.

Aplikacje do zakupów małych i dużych przyjemności

christmas-234105_1920
Źródło: www.pixabay.com 

Lubisz kupować ciuchy? A może marzy Ci się jakiś fajny gadżet? Te aplikacje pomogą Ci wybrać co dla Ciebie najlepsze, bez spędzania dłuuugich godzin w rajdzie po sklepach 😉

Duży wybór, dostęp do aktualnych promocji, zapamiętywanie koszyka, bezpieczne zakupy online to możliwości, jakie dają aplikacje Aliexpress, Allegro, Groupon, Zalando, Mango, Amazon.

Macie wśród nich jakieś ulubione? Która z nich wydaje Wam się najfajniejsza?

Aplikacje przydatne przy zakupach

Ceneo

Porównywarka cenowa z dostępem do 8 milionów produktów z największych sklepów internetowych w Polsce. Można dokonywać też zakupów bezpośrednio w aplikacji, co znacznie ułatwia poruszanie się pomiędzy różnymi sklepami. Oczywiście ważnym elementem są opinie użytkowników dotyczące konkretnych produktów. Bardzo przydatny pomocnik zakupowy.

iProof i ToCoMoje

Kupiłaś coś i masz gwarancje? Co zrobić by nie zgubić/stracić paragonu? Użyj aplikacji!

Listonic

Wygodna lista zakupów. Oprócz tego znajdziesz tam również porady kulinarne, informacje o promocjach polskich hipermarketów i segregację produktów. Jest bardzo popularną aplikacja, choć ja osobiście przyzwyczaiłam się do Wundelist, o której pisałam wcześniej.

office-620822_1920
Źródło: www.pixabay.com

Ze względu na przyspieszenie w dzisiejszych czasach zakupy przez internet stają się coraz bardziej popularne. Wiążą się one z bardzo dużą wygodą, swobodą dostępu do sporej ilości informacji na temat produktu, który chcemy zakupić. Wyobraźmy sobie nas przykład zakup nowego laptopa. Na zasadach offline idziesz do sklepu, ewentualnie 2-3, które masz w okolicy następnie porównujesz ceny, parametry i wygląd. Po zastanowieniu wybierasz jedną z opcji albo wychodzisz z niczym. A jak to wygląda online? Masz dostęp do różnych produktów, sklepów (nie ogranicza Cię lokalizacja, mogą być nawet sklepy zagraniczne), możesz swobodnie porównać ceny, poczytać opinie użytkowników, jaką jest awaryjność konkretnego modelu i wybierasz najlepsze dla Ciebie rozwiązanie i laptop „sam” przyjdzie pod twoje drzwi.
Ja wybieramy wygodę i duży wybór, a Ty? 😉

Untitled Banner (1)

 

 

 

*To jest mój subiektywny wybór aplikacji. Oczywiście w ww. kategorii można znaleźć ich zdecydowanie więcej, zależy co lubicie:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.