Wywiad z Alicją Bednarek i Piotrem Grabowskim – BYĆ W ZWIĄZKU INTEGRUJĄC SIEBIE

O byciu w związku i integracji siebie 

Rozmawialiśmy między innymi o integrowaniu różnych aspektów siebie, o łączeniu i przenikaniu tego co uświadomione z tym co ukryte. O tym po co i dlaczego warto wchodzić w związki i o tym jak sobie radzić z trudnymi emocjami. Zapraszamy Was do obejrzenia i wysłuchania pierwszej części naszej rozmowy.

 Dagny Agasz   rozmawiała z:  


Alicją (Sonią) Bednarek – yoginią i ambasadorką kobiecej świadomości. Od kilkunastu lat zgłębiającą mądrość organicznej kobiecości. Przede wszystkim w praktykach i naukach tantrycznej ścieżki Shakti, które w piękny, praktyczny i honorujący kobiecość sposób przekazują sekrety i mapy kobiecego ucieleśnienia. Jest szczególnie doceniania za pielęgnowanie wrażliwości jako klucza do własnego przebudzania, a zwłaszcza do umiejętności bycia z emocjami, do rozgaszczania się w swoim ciele i seksualności, do czerpania przewodnictwa ze skrajnych aspektów swojego wnętrza.
www.namietnaobecnosc.pl , www.shaktionline.pl
facebook: Namiętna Obecność z Alicją – https://www.facebook.com/namietnaobecnosc/

Piotrem Jörem Grabowskim
dla jednych psychoterapeutą, dla innych mentorem i tantrycznym yoginem. Piotr towarzyszy ludziom w mierzeniu się z wyzwaniami życiowymi od 1998 roku. Od 2008 dużo uwagi w swojej pracy poświęca ludzkiej seksualności, duchowym aspektom seksu, relacjom, związkom, komunikacji oraz miłości. Prowadzi warsztaty w nurcie nazwanym przez siebie pracą z esencją, w którym łączy pracę z ciałem i seksualnością z praktyką obecności oraz krótko i długoterminowe procesy psychoterapeutyczne. Pracuje na sesjach z osobami różnej płci i orientacji, z parami, konstelacjami i rodzinami oraz na warsztatach z kameralnymi i dużymi grupami.
fb.com/piotrjorgrabowski oraz fb.com/essentialbeing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.