Weź udział w 4# Wielkiej Wymianie Kontaktów w Lublinie

Jedyna i ostatnia okazja w tym roku.

Serdecznie zapraszamy na czwartą, i zarazem ostatnią w tym roku, edycję spotkania networkingowego Wielka Wymiana Kontaktów, które odbędzie się 12 września 2017 w Hotelu Atelia w Lublinie.

Celem spotkania jest wymiana doświadczeń i kontaktów podczas wielkiej gry networkingowej (100), a także przekazanie wiedzy i zainspirowanie do efektywnego budowania biznesu poprzez prezentację sylwetek kobiet sukcesu oraz trenerów biznesu.

Gośćmi specjalnymi będą:

MONIKA MADEJSKA

Akredytowany konsultant Harrisson Assessments, dyplomowany coach oraz trener biznesu. Ekspert w zakresie zarządzania stresem oraz współfundator SlowLajf – Fundacji Przeciw Wypaleniu Zawodowemu. Sama, po 8 latach pracy bez wytchnienia, doświadczyła syndromu wypalenia zawodowego. W Coraz Lepszej Firmie pomaga przedsiębiorcom odkrywać ich mocne strony i na ich bazie budować skuteczną firmę.

DANIEL SIWIEC

Wierzy, że w życiu nie ma przypadków, i nie wierzy w szczęście, więc pierwszy milion postanowił zarobić. Dokonał tego, mając 26 lat. Swoimi ideami potrafi zarazić innych. Obecnie jest deweloperem realizującym głównie projekty mieszkaniowe. Pieniądze traktuje jako środek, a nie cel sam w sobie. Działa w oparciu o różnego rodzaju dźwignie, które wykorzystuje do zwiększania zysku. Sam mając nawet niewielki kapitał, rozpoczął wielotysięczne inwestycje. Stosuje nowoczesne modele inwestycyjne, które pozwalają mu na osiągnięcie szybkiego zysku. Autor dwóch książek na temat inwestowania w nieruchomości „Nowoczesny Inwestor” i „Nowoczesny Deweloper”.

Szczegółowy program i zapisy: http://www.twojapasjatwojafirma.pl/lublin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.