Warsztat Wprowadzenie do metody Procesu Tworzenia w Lublinie

Czy zastanawiasz się czasem, jak to się dzieje, że przytrafiają się Ci te same, lub podobne sytuacje? Choć pozornie zmieniasz swoje życie, to w nowym związku partner „gra ten sam dobrze znany repertuar” a w nowym miejscu pracy pojawiają się identyczne sytuacje ze współpracownikami. Wiem, wiem…najlepiej gdyby wszyscy naokoło się zmienili. Twój szef, partner, sąsiad z naprzeciwka, minister finansów, twoi rodzice. I do tego dzieci były ciągle grzeczne. Tylko, że szczęście, którego wszyscy tak szukamy zaczyna się wewnątrz nas.

CO MOŻESZ ZYSKAĆ?
Na warsztatach Procesu Tworzenia uczymy się odnajdywać spokój i radość życia szukając ich przede wszystkim w nas samych. Do tego możesz otworzyć się na pasję i odwagę do tworzenia tego co w głębi duszy chcesz stworzyć. Zarówno na niwie relacji jak i zawodowej. Możesz odzyskać poczucie sprawczości i zmienić swoje życie.

JAKIE UMIEJĘTNOŚCI ROZWINIESZ PODCZAS WARSZTATU?
Nauczymy się komunikować ze swoim ciałem, aby te podświadome mechanizmy postępowania, poznać, zrozumieć i zamienić na coś bardziej dla nas korzystnego. Coś, co w końcu będzie działać w naszym życiu. Nauczysz się być świadomym twórcą, zniknie poczucie bycia ofiarą zdarzeń, ludzi, sytuacji.

NAUCZYSZ SIĘ TAKŻE:
kontaktu ze sobą i swoimi emocjami
rozróżniania swoich prawdziwych potrzeb od fałszywych
czerpania mądrości ze wszystkich doświadczeń
używania intuicji w życiu codziennym
odnajdywać poczucie zaopiekowania w życiu
otwierać się na przyjmowanie wsparcia
stawiania swoich potrzeb na równi z innymi

„Dzięki pracy z metodą przekopałem się przez tą masę poglądów-dyrdymałów na relacje i miłość, jak choćby, że “miłość boli” , że “w relacji chodzi o uwodzenie”, “kobiety chcą tylko …” lub “facet to musi być …”, itd. aż zacząłem rozumieć czemu moje związki się rozpadały. I wtedy poznałem moją przyszłą żonę 🙂
Krok po kroku dalej ucząc się z nią jak tworzyć relacje i rodzinę, którą zawsze chciałem stworzyć. Dlatego zapraszam na taką podróż.” (Konrad Krużmanowski)

NA CZYM POLEGA PRACA TĄ METODĄ?
Nasze ciało ma pamięć komórkową i każdy ograniczający nas pogląd z naszej przeszłości powoduje blokadę umiejscawiając się w konkretnym obszarze ciała. Dopóki na nią nie popatrzymy to wciąż będą „przydarzać się nam” te same trudne sytuacje w danym obszarze życia, a na poziomie ciała pojawi się spięcie, ciężar, ból czy nawet choroba. Dzięki narzędziom, które poznamy na warsztacie, każdy z tych poglądów, możemy zamienić w mądrość życiową. Pozbądź się tego co już Ci nie służy i odkryj swój prawdziwy potencjał. Zapraszamy.

Twórczynią tej głęboko transformującej metody jest Ania Brandysiewicz – z wykształcenia inżynier elektronik. Przez 30 lat pracowała w swoim zawodzie, dochodząc do kolejnych stanowisk menadżerskich w amerykańskim świecie korporacyjnym. Obecnie mieszka w Grass Valley w Kalifornii, gdzie prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian. Autorka książki „SZTUKA ŻYCIA ŚWIADOMEGO. Jak korzystać z mądrości swego ciała, aby odnaleźć i przekształcić przekonania ograniczające nasze sukcesy życiowe.” (Wydawnictwo MEDIUM, 2012).

KWESTIE ORGANIZACYJNE
Prowadzący: Konrad Krużmanowski, asysta Dorota Pawelec
Termin: 7-8 kwietnia, start o 10:00, kończymy około 18:00 (możliwość lekkiego przedłużenia w sobotę w zależności od potrzeb i tempa grupy)
Miejsce: Lublin, Nasutów  89, 21-025 Niemce
Koszt: 600zł za dwa dni (300zł za jeden dzień)
Zapisy: Konrad nr tel. 502 322 996., lub drogą mailową na szkolatworzenialublin@gmail.com

Dla osób początkujących z metodą jest możliwość dołączenia do grupy po uprzednim kontakcie z nami.

O PROWADZĄCYM
Konrad Krużmanowski – nauczyciel Procesu Tworzenia, pomaga parom tworzyć relacje oparte na autentyczności i zaufaniu; asystuje również mężczyznom w świadomym podchodzeniu do tematu tworzenia relacji jak i rodziny; rozwija warsztaty świadomego ojcostwa. Z zawodu reżyser, adaptuje narzędzia Procesu Tworzenia do kręcenia prawdziwych filmów wypływających z potrzeb serca. Współtwórca warsztatów aktorskich tą metodą. Prywatnie mąż i ojciec uroczej trójki : )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.