UWOLNIJ SWOJĄ KOBIECOŚĆ

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w wiosennej konferencji „UWOLNIJ SWOJĄ KOBIECOŚĆ”, która odbędzie się 7 kwietnia 2018 r. w ramach cyklu wydarzeń dla kobiet ECO-KOBIETA. Więcej informacji o poprzednich konferencjach można znaleźć na stronie www.eco-kobieta.pl.

 Konferencja rozpocznie się od pokazu zmysłowego tańca belly burlesque w wykonaniu MONIKI KOWALCZYK. Zobaczycie jak elementy tego tańca można świetnie wykorzystywać w życiu codziennym podkreślając swoją kobiecą zmysłowość.

Konikiem Marty Kuszakiewicz jest edukacja kobiet w zakresie oddychania, ponieważ uważa, że oddech jest niezwykle dla nas, kobiet ważny. Daje nam m. in. równowagę psychiczną. Według Marty kobiecość to lekkość. Czasami, poprzez pęd życia bardzo brakuje nam tej lekkości, tej chwili zatrzymania i skupienia się na sobie, swoim ciele i swoim oddechu. Na wykładzie opowie o tym w jaki sposób bardziej zwrócić uwagę na swoje ciało i emocję a także oddech. Przybliży metody relaksacji ciała oraz pokaże jak „złapać oddech”, a Ty dostaniesz narzędzia, aby być bliżej siebie i swojej kobiecej lekkości.

Kasia Szałacha skupi się na temacie pracy, czyli – dobra praca, czyli jaka: męska, kobieca, a może nijaka? Jak zatem wyjść poza schemat stereotypów i wykorzystać swój naturalny potencjał kreując niepowtarzalną ścieżkę kariery? I co z tym wspólnego ma biuro, kot, pasja i klamerki? Ten sekret zdradzi podczas swojego wykładu.

Po lunchu Monika Kowalczyk poprowadzi warsztat pod tytułem „Ciałopozytywność – jaka odnaleźć pozytywne spojrzenie na ciało w gąszczu oczekiwań i przekonań powszechnie panujących”.
Jak głosi motto projektu Moniki „JESTEŚ BOGINIĄ”. Masz więc boskie ciało. Też tak myślisz? Podczas warsztatu będzie czas przyjrzeć się przekonaniom na temat cielesności. Zobaczyć co Cię wspiera, a co warto przetransformować, bo Ci nie służy. Przedyskutujemy jak odzyskać swoje ciało i świadomie o nie dbać w zgodzie ze sobą. Zyskasz nowe spojrzenie na siebie, kobiecą energie i wymianę doświadczeń. Kolejny krok do pełnej akceptacji i patrzenia w lustro z zachwytem. Poczucie radości z bycia w swoim ciele.
Czego nie będzie ? Nie dowiesz się:
– jak się zmienić, żeby dopasować się do narzuconych z góry norm,
– jak zagłuszać odczucia z ciała, które bywają trudne,
– jak wieść szczęśliwe życie robiąc wszystko wbrew sobie i swoim wartościom.

Pragniesz poczuć się napełniona przyjemnościami doświadczania życia w zmysłowy sposób? Czujesz, że intensywność pracy wkręca Cię w pracoholizm i chcesz odnaleźć drogę do równowagi? Pragniesz dać swojemu ciału głęboki reset, rozbudzić zmysły, aby doświadczać przyjemności w głębszy niż dotąd sposób? Twoje ciało woła o czuły dotyk, zatrzymanie się i luz? Pragniesz dać coś więcej, aby Twój system hormonalny mógł powrócić do równowagi? Pragniesz wzmocnić swoje mięśnie, dobrze je odżywić ?
Wykład Kasi Auli Barszczewskiej jest odpowiedzią na Twoje pragnienia wyrażone powyżej. Przedstawi w nim kilka zagadnień związanych z procesem odkodowania zapisów w układzie limbicznym. Wyjaśni dlaczego okres prenatalny jest kluczowy dla naszego postrzegania, przyjmowania życia oraz przedstawi koncepcję pracy w ,,polu narodzin”. Aby wizja mogła dotrzeć do ,,podświadomości” potrzebujemy się ,,skontaktować z mądrością ciała” poprzez odczuwanie różnymi zmysłami. Kasia poprowadzę 2 krótkie ćwiczenia pozwalające zauważyć, jak bardzo sugestywny jest nasz umysł oraz jak określić swoją wizję: Negatyw-Pozytyw, po to abyście wyszły z tzw. listem do podświadomości.

Jak wykorzystać archetypowe role do tworzenia głębszych i bardziej świadomych relacji? Jak omijać pułapki komunikacyjne i w pełni wyrażać siebie? Gdzie szukać współczesnych inicjacji do pełni kobiecości? Agata zaprosi uczestniczki w rozwojową podróż do odkrycia własnych odpowiedzi na te pytania. Podzieli się swoim doświadczeniem, transformującymi historiami oraz modelami pracy, pokazującymi inne perspektywy. Świadomość mocy archetypów i wagi inicjacji pomaga budować świadome relacje ze sobą i innymi.
ATRAKCJE
Na uczestniczki czeka również ekologiczny catering, loteria, stoiska partnerów i liczne niespodzianki.

NAWIĄZANIE NOWYCH KONTAKTÓW
W trakcie wydarzenia będzie możliwość nawiązania relacji ze wspaniałymi kobietami, które tak jak Ty chcą się rozwijać.
KIEDY ➡ 7 kwietnia 2018
START ➡ 9:30
GDZIE ➡ Naturalne Centrum Zdrowia, ul. Grażyny 15 w Warszawie

PROGRAM
9:00 – 9:30 – Rejestracja
9:30– 9:45 – Przywitanie gości – Małgorzata Penkala i Dorota Steliga
9:45 – 10:15 – pokaz i lekcja tańca brzucha w wykonaniu Moniki Kowalczyk
10:15 – 11:00 – LEKKOŚĆ KOBIECOŚCI W SILE ODDECHU ¬– Marta Kuszakiewicz
11:00 – 11:45 – MOJA KOBIECOŚĆ, A MOJA PRACA – Katarzyna Szałacha
11:45 – 12:30 – Lunch, networking
12:30 – 14:00 – warsztat CIAŁOPOZYTYWNOŚĆ – JAK ODNALEŹĆ POZYTYWNE SPOJRZENIE NA CIAŁO W GĄSZCZU OCZEKIWAŃ I PRZEKONAŃ POWSZECHNIE PANUJĄCYCH – Monika Kowalczyk
14:00 – 14:15 – Przerwa kawowa, networking
14:15 – 15:00 – NARODZINY ZMYSŁOWEJ BOGINI – MAGIA ZAPACHU! – Katarzyna Auli Barszczewska
15:00 – 15:45 – PEŁNIA KOBIECOŚCI DZIĘKI RELACJOM CZYLI JAK ŚWIADOMIE TWORZYĆ RELACJE PRYWATNE I ZAWODOWE – Agata Banach
15:45 – 16:00 – Podsumowanie i zakończenie konferencji

PRELEGENCI
MARTA KUSZAKIEWICZ 
Wokalistka i aktorka, związana od 2004 roku z muzycznym Teatrem Rampa w Warszawie. Od ponad 20 lat stoi na scenie. Ma na swoim koncie kilka ważnych nagród takich jak I miejsce Polskiego Radia „Złoty Mikrofon”, oraz I miejsce na festiwalu piosenek Ewy Demarczyk. Marta jest również logopedą i trenerem emocji. Prowadzi warsztaty i szkolenia z emisji głosu i wystąpień publicznych.

KATARZYNA SZAŁACHA
Architekt Mocy, Powermenka, Coach po-MOCny oraz dyplomowany trener umiejętności miękkich. Prowadząca warsztaty coachingowe na pierwszym prywatnym Uniwersytecie w Polsce opartych na jej autorskiej metodzie pracy z obrazem. Współautorka kursu e-learningowego dla młodzieży „Zawód, który da ci skrzydła”, oraz kreatorka niezliczonych szkoleń wdrożeniowych, które prowadziła jako trener wewnętrzny w jednej z największych firm badawczych w Polsce.
Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w takich firmach jak GfK Polonia, Uczelnia UTH im. Heleny Chodkowskiej oraz Uniwersytet SWPS na stanowiskach od analizy danych do koordynowania zespołem włącznie. Od 2011 roku jest związana z rynkiem szkolnictwa wyższego.
Pracuje w oparciu o następujące podejścia:
praca z obrazem i metaforą
model GROW
Obszary specjalizacji:
coaching dla kobiet będących w sytuacji kryzysowej, które czują się zagubione i przytłoczone istniejącą sytuacją, pragnących odnaleźć pomysł na Siebie i jednocześnie odzyskać swój POWER
coaching dla sfrustrowanych mam pragnących uporządkować swoje przeładowane obowiązkami życie, dzięki czemu poczują się znowu Panią swojego życia
coaching dla rodziców z dzieckiem mającym zespół Aspergera, którzy pragną odnaleźć się w nieznanym dla nich świecie Asa i jednocześnie zadbać o swój POWER, niezbędny do realizacji kolejnych wyzwań
Przygotowanie merytoryczne:
Job-coaching – doradztwo zawodowe, edukacyjne i coaching kariery – Uniwersytet SWPS – 2017
Efektywna komunikacja w biznesie – WSZiP im. H. Chodkowskiej – 2013
Certyfikat Trenerski I stopnia – Alamo Executive Training & HR Consulting – 2011
Zarządzanie i Marketing –Wyższa Szkoła Zarządzania i Marketingu – 2001
http://www.architektmocy.pl/

MONIKA KOWALCZYK
Body&sex coachka, trenerka rozwoju osobistego, instruktorka tańca, tancerka.
Specjalizuje się w kobiecej seksualności i pracy z ciałem. Pracuje z kobietami wspierając je w szukaniu własnej drogi do świadomej seksualności i przyjemności. Promuje idee ciałopozytywności. Uczy komunikowania potrzeb, stawiania granic, rozprawia się z mitami, przygląda się przekonaniom. Prowadzi grupy, wspiera, inspiruje, motywuje, organizuje kobiece spotkania.
Pomysłodawczyni i trenerka projektu Astarte – KOBIECOŚĆ RUCH ROZWÓJ – warsztatów rozwojowo-tanecznych dla kobiet, liderka działającego w ramach projektu zespołu tanecznego.
Instruktorka tańców kobiecych (taniec orientalny i burleska) i świadomości ciała.
Pasjonatka innowacyjnej edukacji, amatorka gier planszowych, górskich wędrówek i podróży do miejsc zwyczajnych. W chwilach wolnych obserwatorka życia codziennego.
https://web.facebook.com/anisah.coaching/
https://web.facebook.com/hasna.astarte/

KATARZYNA AULI BARSZCZEWSKA
Katarzyna Auli Barszczewska – doula, terapeutka prenatalna od lat współtworzy ruch świadomych narodzin asystując i inspirując kobiety, aby rodziły dzieci, Siebie, swoje projekty w zgodzie z głosem serca, ciała i umysłu. Prowadzi blog: Czereśniowe Pole, kręgi kobiet przygotowujących się do porodu oraz prowadzi proces ponownych narodzin wg wiedzy z psychologii prenatalnej, wykorzystując wieloletnią praktykę pracy wg. metody Birth into Being oraz inne holistyczne metody. Pracuje w tzw. polu narodzin wykorzystując koncepcję odkodowania zapisów w układzie limbicznym, która pomaga aby system nerwowy przetransformował negatywne wzorce i zastąpił je nowymi jakościami zgodnymi z osobistym potencjałem. Jej praca pomaga połączyć wewnętrzne sprzeczności, znaleźć punkt odniesienia do zmiany i sposób na ugruntowanie zmian. Prowadzi od 11 lat Kręgi opowieści porodowych; Opowieści z brzucha, aby odczarować negatywne przekazy o porodzie w Polsce. Mieszka w Czereśniowym Polu pod Warszawą od 12 lat z córkami i mężem i psem. Lubi bawić się słowem, szukać znaczeń i pisać kreatywnie, chodzić na spacery, malować, słuchać brzęczenia pszczół. www.auli.euwww.czeresniowepole.blogspot.com

AGATA BANACH 
Psycholog, trenerka rozwoju osobistego, przedsiębiorca.
Właścicielka marki Odkryj siebie w Pełni, prowadząca warsztaty, kursy i spotkania indywidualne dla Kobiet. Rozwija projekt cyklu podcastów Ku Kobiecości. Koordynatorka i organizatorka programów rozwojowych i konferencji. Założycielka i wiceprezes Fundacj. Zaangażowana w projekty biznesowe wspierające liderów i zespoły we wzroście efektywności, rozwoju kompetencji miękkich oraz sprzedażowych i projektowych.
Praktyk rozwoju osobistego, wykorzystująca różnorodne metody rozwojowe i wyzwania codzienności do głębszego poznania siebie i podnoszenia jakości życia swojego i klientów. 
W pracy z kobietami i relacjami wykorzystuje metody Psychologii Zorientowanej na Proces, ruch intuicyjny, świadomość pola oraz pracę z podświadomością i emocjami. 
Prywatnie uwielbia yerbę, jogę i podróże z rodziną, szczęśliwa żona i mama 5 letniej Zoi.
Więcej: agatabanach.pl, https://www.facebook.com/AgataBanachOdkryjSiebieWPelni

PROWADZENIE

DOROTA STELIGA
Specjalista ds.spójnej komunikacji, konferansjerka, właścicielka firmy Dspectrum Komunikacja i Inspiracja.

TWOJA INWESTYCJA

Bilet normalny – 77 zł
Bilet podwójny – 140 zł

Cena promocyjna obowiązuje do 31 marca 2018 r. Od 1 kwietnia br. cena biletu normalnego będzie wynosiła 97 zł, a podwójnego 194 zł. 
W cenie biletu ekologiczny catering oraz lunch.

Bilety możesz kupić poprzez Przelewy24 (link podany w sekcji BILETY) lub wysyłając maila na adres: kontakt@swiat-inspiracji.pl i wpłacając pieniądze na konto Świat Inspiracji Małgorzata Penkala 55 1140 2004 0000 3202 7678 2470

Masz pytania lub chcesz zostać partnerem wydarzenia?

Napisz:
Małgorzata Penkala | kontakt@świat-inspiracji.pl

Zadzwoń:
607 400 160

One thought on “UWOLNIJ SWOJĄ KOBIECOŚĆ

  1. Super! Do Warszawy mam trochę daleko ale może uda mi się coś ugrać! Bardzo chciałabym przyjechać! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.