SUKCES JEST W TOBIE – zapraszamy na warsztat

Jak by to było, gdyby można było mieć życie swoich marzeń, partnera swoich marzeń, pracę swoich marzeń, mieszkanie swoich marzeń, finanse swoich marzeń…??

Czy czujesz, że życie Cię nie oszczędza, a wszystko, co najlepsze Cię omija. Tkwisz w pracy, której nie znosisz, ale nie masz w sobie wystarczająco dużo odwagi, żeby wreszcie ją zmienić, bo boisz się, że innej nie dostaniesz. Być może Twój biznes nie rozwija się tak szybko i myślisz, że jest to wina czynników zewnętrznych.

A teraz… wyobraź sobie, że doskonale odnajdujesz się w każdej trudnej sytuacji! Wyobraź sobie, że radzisz sobie z największymi problemami! Masz siłę zmierzyć się z trudnościami i wierzysz, że cokolwiek się wydarzy, jesteś wystarczająco zaradna i przygotowana aby najszybciej stanąć na nogi. Tak właśnie będzie!

Jak będziemy pracować?

  • Szkolenie będzie przeprowadzone w formie warsztatowej – będziesz mieć możliwość przećwiczenia nowej wiedzy, rozpoznania swoich deficytów i pogłębienia swoich mocnych stron.
  • Chcemy stworzyć przestrzeń do pracy i wymiany doświadczeń pełne wzajemnego zaufania, akceptacji, otwartości i uważności na innych.
  • To będzie czas dla Ciebie, czas refleksji i inspiracji, przestrzeń do poznawania siebie i budowania relacji z innymi.

Jaką będziesz mieć korzyść ze szkolenia?

Po szkoleniu „SUKCES JEST W TOBIE” zaczniesz dostrzegać znaczną poprawę jakości Twojego życia. Niezależnie od tego, kim teraz jesteś oraz jak wyglądało Twoje życie w przeszłości, i co myślą o Tobie inni, liczy się to, kim możesz zostać, kiedy tylko wdrożysz wiedzę zdobytą na tym treningu:

1. zaczniesz lubić i szanować siebie i swoje życie;

2.poznasz swoje mocne strony i dowiesz się, jak wykorzystać je do zwiększenia Twojej osobistej i biznesowej efektywności;

3. zaczniesz w sposób bardziej odważny i ambitny planować swoje dalsze kroki.

4. zbudujesz swoją życiową misję, odkurzysz marzenia;

Dla kogo dedykowane jest to szkolenie?

1. są nastawione na własny rozwój

2. pragną rozpocząć życie, zgodne ze swoimi wartościami;

3. czują, że chciałyby więcej od życia, ale nie wiedzą jak się do tego zabrać;

4. potrzebują zastrzyku energii;

5. chcą uwolnić się z trudnej życiowej sytuacji i potrzebują znaleźć w sobie siłę ku temu

6. chcą iść przez życie zgodnie ze swoimi marzeniami.

Inwestycja:

Decydując się na ten warsztat – inwestujesz w siebie 246,- zł

Zapraszając bliskie Ci osoby zyskujecie dodatkowy rabat (dla każdej) – 10%, wówczas cena za warsztat dla jednej osoby wyniesie 197,- zł

Cena zawiera:

– (bezcenną) wiedzę i doświadczenie,

– po warsztacie wylosujemy dwie osoby na bezpłatną sesję coachingową,

– przerwy kawowe,

– lunch,

– pakiet pozytywnego myślenia, inspiracji i motywacji do działania….

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych informacji, zadzwoń pod nr 517 657 579 – odpowiemy chętnie na wszystkie pytania.

Prowadzący:

Celina Szumska – certyfikowany Coach, Trener i Mediator Stały. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na kierowniczych stanowiskach międzynarodowych przedsiębiorstwach (logistyka, finanse, bankowość, sprzedaż). Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym, operacyjnym, przywództwie, efektywności, przedsiębiorczości oraz innowacyjności. Prowadzi coachingi z przedsiębiorcami oraz osobami indywidualnymi, specjalizując się w coachingu menedżerskim, życia i rodzicielskim. Pomaga w odkryciu i przezwyciężeniu barier utrudniających realizację założonych celów w dziedzinach związanych z kompetencjami miękkimi, pracą z emocjami, wartościami i biznesem. Wspiera w systemowych procesach zmiany i reorganizacji firm, rozwija kadrę menedżerską w obszarze zarządzania przez cele, komunikacji, sprzedaży. Prowadzi business i executive coaching dla członków zarządu, kadry menedżerskiej, specjalistów i ekspertów. Opracowuje, przygotowuje i wdraża programy tworzenia kultur organizacyjnych opartych na coachingu i mentoringu. Jest propagatorką rozwoju osobistego młodzieży licealnej i studenckiej. Jako Mediator Stały pomaga w znalezieniu rozwiązań dotyczących konfliktów w sferze prawa cywilnego, rodzinnego i gospodarczego.

Prowadzi fanpage https://www.facebook.com/coachingprojektsukces/

Dorota Barej – certyfikowany coach, trener rozwoju osobistego, mediator, doradca zawodowy. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w zakresie „miękkiego” HR w instytucjach o zróżnicowanej kulturze organizacyjnej. Specjalizuje się w obszarze związanym z zarządzaniem zasobami ludzkimi tj. rekrutacja pracowników, oceny okresowe, szkolenia i rozwój pracowników. Prowadzi treningi rozwoju osobistego, motywacyjne, zarządzania zmianą, kreatywności. Jako coach pomaga przechodzić przez proces zmian, wyznaczać cele i podejmować skuteczne działania. Wspiera w rozwoju osobistym, odnajdywaniu swoich wartości i życiowej misji. Prowadzi coaching menedżerski, opracowuje programy rozwojowe dla menedżerów oraz zespołów pracowniczych zgodne z celami strategicznymi firmy oraz programy outplacementowe dla firm. Jest propagatorką lokalnych społeczności kobiet, wspiera ich działania prowadząc warsztaty wg autorskiego programu „strefa rozwoju”. Współpracuje również z poradniami psychologiczno-pedagogicznymi w zakresie doradztwa zawodowego młodzieży. Specjalista w zakresie rozwiązywania konfliktów – mediator stały przy Sądzie Okręgowym w Warszawie, w zakresie spraw cywilnych, rodzinnych i gospodarczych.

Fanpage: https://www.facebook.com/CoachPiaseczno/

 

Warsztat odbędzie się 20.05.2017 r

Link do wydarzenia https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/warszawa/sukces-jest-w-tobie-20052017-r-149933/

One thought on “SUKCES JEST W TOBIE – zapraszamy na warsztat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.