Spotkanie z metodą Procesu Tworzenia – w Lublinie już 26 czerwca

 

Życie może być piękną podróżą jeśli zaakceptujesz to, że jest ono taflą wody, w której odbijasz się ty sam. Jesteś cząstką wszechświata, więc to co, się dzieje na zewnątrz ma początek w twoim wnętrzu – w twoich emocjach i myślach. Kiedy zrozumiesz, że wszystkie twoje przekonania składają się na obraz tego czym jest twoje życie nagle przestaniesz oceniać innych i narzekać i spojrzysz na siebie jak na twórcę własnego życia.

Gdy dzieje się coś trudnego, wokół ciebie, wynika to  z tego, że to trudne jest również w tobie. Jak więc zmienić to czego doświadczasz?

Świadome zaangażowanie w zmiany jest najlepszą metodą wpływania na przyszłość – zrozumiałam to trzy lata temu, kiedy po raz pierwszy zetknęłam się z metodą Procesu Tworzenia. Szukałam wtedy ciekawych tematów i osób które mogłabym zaprezentować swoim czytelnikom i tak poznałam Anię Brandysiewicz – twórczynię metody, autorkę książki „Sztuka życia świadomego”, z którą przeprowadziłam wywiad.

Jeśli chcecie odbyć taką podróż w głąb siebie zapraszam was na dwa wydarzenia, które odbędą się w Lublinie.

Pierwsze z nich „ Spotkanie z metodą Procesu Tworzenia” , które odbędzie się 26 czerwca w Lublinie. Poprowadzi Konrad Krużmanowski – nauczyciel metody, pomaga parom tworzyć relacje oparte na autentyczności i zaufaniu; asystuje również mężczyznom w bardziej świadomym podchodzeniu do tematu tworzenia relacji jak i rodziny; rozwija warsztaty świadomego ojcostwa. Z zawodu reżyser, adoptuje narzędzia Procesu Tworzenia do kręcenia filmów w sposób bardziej prawdziwy, wypływający z potrzeb serca. Współtwórca warsztatów aktorskich tą metodą. Prywatnie mąż i ojciec trójki. 

Ja również zostałam zaproszona na spotkanie, aby opowiedzieć o sobie i swoich doświadczeniach z metodą. 

 Opowiemy o tym, jak metoda wpłynęła na nasze życie, co zmieniła, na czym polega. Będzie to również zaproszenie do dialogu i rozmów z uczestnikami. Na koniec chętni będą mogli doświadczyć medytacji metodą Procesu Tworzenia.

Drugie wydarzenie na które chcę was zaprosić to Medytacja Procesu Tworzenia, która odbędzie się dnia 27 czerwca w Lublinie – szczegóły znajdziecie potrzebne do zapisów znajdziecie Tu.

A teraz może w skrócie – czym jest metoda Procesu Tworzenia?

Poprzez medytację-dialog ze swoim ciałem docieramy do przekonań, które powodują dysharmonię w naszym życiu. W naszym ciele zapisane są wszystkie nasze wzorce myślowe i przekonania. W momencie, jeśli nie są one spójne z nami, powodują blokadę, a z czasem nawet chorobę.
Tylko zrozumienie transformuje ograniczające przekonania, stając się wtedysiłą napędową w życiu powodującą zmiany we wszystkich sferach: w biznesie oraz relacjach z ludźmi.

Co metoda zmieniła w moim życiu?

Od dziecka uwielbiałam zagłębiać się w swoje uczucia i analizować te stany. Jako dorosła próbowałam wielu metod rozwoju i wybrałam tą, gdyż opiera się na pełnym miłości zrozumieniu problemu. Nie zostawia nas tam w poczuciu beznadziei , pozwala wyjść do światła i zrozumieć mądrość z niego płynącą. Czasem, aby pozbyć się jakiegoś mechanizmu z naszego życia trzeba sięgnąć w głąb siebie i tam szukać odpowiedzi. Inaczej stany te będą wracać powodując wciąż te same historie – jak w „Dniu Świstaka”. Dzięki tym narzędziom nauczyłam się słuchać siebie i świadomie określić kierunek w jakim chce podążać. Ustalać go w zgodzie z tym co czuję, czego potrzebuję z głębi duszy, z tym co jest naprawdę ważne i stanowi dla mnie wartość. Uczę się działać z motywacji tej właśnie wartości , a nie chęci przypodobania się, zarobienia pieniędzy czy lęku.

Co dla mnie bardzo ważne – uczę się życia w spokoju, aby brać to co do mnie przychodzi i cieszyć się z tego. Kiedyś bałam się popełnianych błędów i to blokowało mnie przed doświadczaniem. Spokój jest dla mnie ważny z wielu powodów – bycia mamą i uczenia się cierpliwości do swoich dzieci, rozwijania projektów biznesowych – tak aby porażki nie zniechęciły mnie a uczyły stawiać kolejne kroki.

Zgadzam się na te trudne sytuacje, wiem że czasem muszę dotknąć czegoś trudnego i brzydkiego, aby oczyścić swoje życie i pozwolić temu odejść. Myślę, że najlepiej jak doświadczycie tego sami, dlatego gorąco zapraszam do Fararara w Lublinie już 26 czerwca. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.