Spotkanie z autorem książki „serce i portfel- być sobą w pracy” – Dariuszem Dumą

Zapraszamy na spotkanie z autorem książki „Serce i portfel” – Dariuszem Dumą, filozofem przedsiębiorcą, konsultantem biznesowym.   Czy mamy kontakt z naszymi talentami? Czy zauważamy ich siłę? Jak w każdym wieku i na każdym etapie życia odkrywać i rozwijać swoje talenty? Jak twórczo je wykorzystywać? 
To spotkanie dla tych, którzy chcą rozwijać się zawodowo, znać swoje potrzeby aspiracje, ale również ograniczenia i frustracje.

Spotkanie odbędzie się 20.04.2017 o  godzina: 17.30 w Domu Mody i Inspiracji ADA&ADAM na Krakowskim Przedmieściu 51 w Lublinie.

O prelegencie – Dariusz Duma – filozof, przedsiębiorca, konsultant biznesowy, trener zarządzania i przywództwa, coach liderów i specjalistów, wykładowca na poziomie MBA i postMBA, twórca programów rozwojowych dla firm i organizacji w Polsce, Europie i USA. Interesuje się zagadnieniami skuteczności w zarządzaniu, przywództwa, rozwoju ludzi i organizacji, wpływem technologii na człowieka i życie społeczne, zarządzaniem karierą zawodową oraz łączeniem efektywności z długoterminową satysfakcją w pracy.

Wstęp wolny! Zapraszamy serdecznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.