SPOTKANIA INDYWIDUALNE – TRENING ŚWIADOMOŚCI

W najbliższy wtorek, zapraszam Was na trochę inną formułę spotkania z treningiem świadomości. Do tej pory pracowaliśmy w grupach, dla osób które nie do końca swobodnie czują się w grupie, lub chciałyby poznać metodę podczas spotkania 1:1 proponuję pracę indywidualną.

🌺Zapraszam Was 9 czerwca ( we wtorek) w godzinach od 15 do 20. Aby zarezerwować godzinę na spotkanie, proszę o kontakt pod numerem telefonu 795 767 767.

🌺Konsultacje odbędą się w Samodobro, przy ul Juranda 7

🌺Czym jest trening świadomości?

📍Trening świadomości jest rozpoznaniem i przetransformowaniem nieświadomych mechanizmów, które nami kierują. Podczas treningu patrzymy na więc na zapisy rodowe, karmiczne, zapisy z okresu prenatalnego, z czasu porodu, z okresu naszego dzieciństwa.

Przekształcanie szkodliwych mechanizmów nowymi wspierającymi odbywa się to poprzez komunikację z ciałem, sięganie w głąb pamięci, „czytanie” informacji na temat naszej przeszłości i tego jakie płynie z niej zrozumienie.

📍Blokady w ciele pojawiają się, gdy nie akceptujemy prawdy, odwracamy się od swoich potrzeb, od swojego potencjału, emocji i uczuć.

Ciało spinało się, aby poradzić sobie z siłą zablokowanych emocji, połkniętego „ja”. Tama w ciele się zaciska a my „tracimy” życie, wraz z inwestycją energii potrzebną do zatrzymania tej emocji. Uwolnienie tego odczucia , to jednocześnie wyzwolenie potencjału związanego z konkretną sferą życia.

Efektem jest zmiana w aspekcie, nad którym pracujemy, uczucie uwolnienia a przede wszystkim zrozumienie, że możemy kreować życie świadomie według własnych potrzeb.

O mnie: ✨

Metoda którą pracuje łączy wiele technik ze szczególnym uwzględnieniem , uważności na czucie emocji w ciele, procesu tworzenia opartego na przekazach strarożytnych kultur i przekazów duchowych. Jest to metoda rozwoju świadomości, której efektem jest nawiązanie kontaktu ze sobą i uzdrowienie wszystkich zranionych i wypartych aspektów.
W swojej pracy w dużej mierze łączę elementy autorskiej metody Leny Świadek, oraz metody łagodnej bionenergetyki polegającej na delikatnym masaży Evy Reich.
Zapraszam serdecznie
Dorota Pawelec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.