PRZEDŚWIĄTECZNE SPOTKANIA MEDYTACYJNE Z PROCESEM TWORZENIA

Kochani, mamy przyjemność zaprosić na specjalne przedświąteczne medytacje metodą Procesu Tworzenia, które odbędą się już we wtorek 12 grudnia, w samym centrum Lublina w naszych stałych miejscach na Krakowskim Przedmieściu oraz w FaraRaRa. Szczegóły organizacyjne na dole.

Nasze najbliższe medytacje dedykujemy tematom związanym ze zbliżającymi się Świętami. Jakie są Wasze potrzeby na ten czas? Jak tworzyć je bardziej świadomie? Jak tworzyć autentyczną bliskość?

Dorota Pawelec:
„Kiedy myślę o świętach przywołuje w głowie wszystkie życiowe mądrości o tym, jak być sobą przy bliskich. Dlaczego tak trudno mi sobie wyobrazić kolejne spotkanie przy stole? Jakby cała ta „magia Świąt” miała przykryć coś, z czym trudno się skonfrontować. Choinka, barszcz, uszka, papier do prezentów. Stajenka, sukienka, obrus…czasem łatwo mi zapomnieć, że Święta to czas miłości. Jest długa lista sprawunków, przy której czasem zapominamy o bliskości…a może czasami nawet wcale jej nie ma? Kiedy kocham siebie, daję sobie życzliwe myśli – potrafię dać je również innym ludziom czy bliskim. Kiedy jest mi trudno z ludźmi, staje do nich w opozycji, wydaje osądy. Święta pokazują mi ile we mnie Miłości a ile jeszcze ofiary, urazy, żalu.”

Konrad Krużmanowski:
„Kiedy byłem mały to Święta kojarzyły mi się z prezentami i oglądaniem filmów. Jak trochę podrosłem, to zaczął to być pewien rytuał, przez który po prostu przechodziłem, na pewne rzeczy w nich się cieszyłem (ach te pierogi babci!), na inne niekoniecznie. Taka tradycja i już.
Dużo zaczęło się zmieniać jak zacząłem bardziej świadomie podchodzić do Świąt Bożego Narodzenia, szczególnie z większą uwagą na swoje odczucia w ciele, z czym się czuje dobrze a z czym nie, wsłuchując się w swoje potrzeby i artykułując je na głos. Pozwalając sobie aby tak szczerze popatrzeć co z tej naszej rodzinnej tradycji świątecznej mi pasuje a co nie. Nie brać tego, że tak już jest, bo było tyle lat i jakoś to przebrnę.”

Jak to jest u Was? Czy wszystko co związane ze Świętami wywołuje spokój w waszym sercu i ciele? Na medytacji będziemy się temu przyglądać.

Medytacja metodą Procesu Tworzenia jest to metoda głęboko transformująca nasze życie, pracująca z naszym ciałem i naszymi przekonaniami, pomagająca odnaleźć w nas spokój, radość i wydobyć nasz potencjał do tworzenia tego co naprawdę w sercu pragniemy stworzyć, zarówno na niwie relacji jak i zawodowej. Uczymy się prowadzić dialog ze swoim ciałem aby mogło nam służyć jako kompas, wskazujący nam właściwy dla nas kierunek i podpowiadający nam, jeśli tylko nauczymy się go słuchać, rozwiązania naszych problemów. Ciało ma pamięć przeszłych zdarzeń. Jeśli bolesne emocje są spychane do podświadomości, to powstają blokady, które ograniczają nas w twórczym życiu. Dobry kontakt z ciałem i tym głębokim spokojem w nas, pozwala nam te blokady przetransformować i otworzyć się na pełnię własnych możliwości.

Medytację poprowadzi Konrad Krużmanowski , asystować będzie Dorota Pawelec. Czas trwania to około 2 godzinki, a koszt 50zł. Dokładny adres po zapisaniu się. Liczba miejsc ograniczona więc proszę o rezerwacje telefonicznie 795 767 767 lub mailowo na szkolatworzenialublin@gmail.com

TERMINY I MIEJSCA MEDYTACJI PRZEDŚWIĄTECZNYCH
godz. 15.00 Medytacja w Fararara ul. Plac po Farze 6, czas trwania ok. 2 godziny
godz 19.00 Medytacja na Krakowskim Przedmieściu (dokładny adres po zapisaniu się)

Po medytacji na Krakowskim Przedmieściu zapraszamy na wspólne celebrowanie końcówki roku, na przedświąteczne ciasto i herbatkę. Będzie okazja na miłe spędzenie czasu, rozmowy.

Będzie też możliwość umówienia się w czwartek 13-nastego na sesje indywidualne trwające godzinkę, można się na nich głębiej przyjrzeć konkretnym sprawom czy problemom relacyjnym czy zawodowym. Może to być też dobry sposób zapoznania się z metodą dla osób nie czujących się jeszcze na siłach do pracy w grupie. Więcej info na priv Konrada Krużmanowskiego lub telefonicznie 502 322 996

Konrad Krużmanowski – nauczyciel Procesu Tworzenia, pomaga parom tworzyć relacje oparte na autentyczności i zaufaniu; asystuje również mężczyznom w świadomym podchodzeniu do tematu tworzenia relacji jak i rodziny; rozwija warsztaty świadomego ojcostwa. Prywatnie mąż i ojciec fantastycznej trójki.

Zapraszamy serdecznie
Konrad Krużmanowski
Dorota Pawelec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.