Power weekend na Roztoczu – zadbaj o swoje ciało i wnętrze

 

Power weekend to inicjatywa, która powstała z potrzeby serce a jej inicjatorką jest Agata Migryt, której pasją i powołaniem jest masaż ajurwedyjski. Wspólnie z mężem stworzyła ona przestrzeń sprzyjającą odkrywaniu Wewnętrznej Drogi. Przestrzeń, która inspiruje, wspiera, umożliwia rozwój osobisty i duchowy.

W domku na roztoczańskim wzgórzu przez cały okres wakacyjny organizowane są warsztaty o różnej tematyce, oraz twórcze spotkania z ciekawymi ludźmi.

Można tam zatopić się w ciszę dzikiego krajobrazu Roztocza, podarować sobie intymność, kontakt z nieskażoną naturą. To przepiękne, urokliwe miejsce gdzie oprócz domowego jedzenia, serdecznej atmosfery gospodarzy można zaznać uzdrawiających masaży oraz warsztatów rozwojowych.

To co najpiękniejsze, to możliwość rozwoju osobistego i duchowego, wypoczynku, kontaktu ze swoim ciałem i  emocjami, spotkania ciekawych, twórczych osób.

Przedstawiamy wam rozkład najbliższych warsztatów, oraz linki do wydarzeń, gdzie będzie można się zapisać. 

    W poszukiwaniu źródła mocy 4-6 sierpnia . W tych dniach zapraszamy do Chłopkowa na masaż ayurwedyjski połączony z       malowaniem intuicyjnym i coachingiem duchowym.

 1. Będą to 3 cudowne dni relaksu, wyciszenia, wewnętrznego oczyszczania i poszukiwania siebie w pędzącym i ruchliwym świecie!
  Masaże ayurwedyjskie zapewnia genialna w dotyku i uważności na Twoje potrzeby Agata Migryt. O jej masażach możesz poczytać tutaj:http://agatamasuje.pl/ Warsztaty prowadzi Agnieszka Menet, certyfikowany Soul Coach i artystka z zamiłowania: www.agnieszkamenet.pl Więcej na temet wydarzenia dowiesz się TU
  W poszukiwaniu siebie 21-23 lipca Zapraszamy masaże ajurwedyjskie, ustawienia systemowe oraz Somatic Experiencing-Wszystkie te metody pomogą zbadać i zrozumieć źródła trudności w życiu. Zajęcia poprowadzą Maria Piegowska – Licencjonowany terapeuta SE ; Doradca w obszarze zawodowym i osobistym metodą Ustawień Systemowych oraz Agata Migryt – masaże ajurwedyjskie www.agatamasuje.pl Więcej informacji znajdziecie TU. Dotyk obfitości 13 -15 sierpnia 

  Zapraszamy na 3-dniowy warsztat dla kobiet, które chcą poczuć swoją kobiecość. Pomogą w tym gimnastyka słowiańska oraz masaże ajurwedyjskie. Chcesz dowiedzieć się jak możesz dbać o siebie jako kobietę, jak dbać o swoją duszę i ciało, jak sprawiać, że rozkwitniesz na nowo, zmieniając jedynie nastawienie do siebie i dostrzegając swoje piękno..
  Chcesz dać swojemu ciału to, co najlepsze – cudowny masaż prowadzący do wolności, uwalniający od emocjonalnych zastojów, bólu i schematów, które blokują przepływ obfitości w Twoim życiu..

  Czym jest gimnastyka słowiańska dla Kobiet i jakie płyną z niej korzyści dla ciała, psychiki i duszy?

  Gimnastyka słowiańska dla kobiet to praktyka składająca się z 27 ćwiczeń (energii), z których według pradawnych wierzeń Słowian powstał cały wszechświat. Z punktu widzenia ENERGETYKI ćwiczenia te poszerzają kanały energetyczne, oczyszczają, a także zwiększają nasz potencjał. Z punktu widzenia PSYCHOLOGII – dzięki nim możemy wzmacniać nasze słaby punkty, naszą stabilność psychologiczną, a także umocnić wiarę w siebie, poprawić samoocenę, a także skontaktować się bardziej ze swoją intuicją (czy nawet ją odkryć).
  Z FIZYCZNEGO punktu widzenia dzięki ćwiczeniom Twoja sylwetka zostanie wyrzeźbiona w kobiecy sposób, poprawisz też swoją koordynację ruchową i zadbasz o swoje zdrowie. Dodatkowo zadbasz o kształt piersi, wzmocnisz i wyszczuplisz mięśnie brzucha oraz pomożesz sobie w kobiecych dolegliwościach.
  Gimnastyka słowiańska dodatkowo pozytywnie wpływa na życie intymne, ćwiczenia te bowiem otwierają na przyjemność i głębszy kontakt z ciałem. Wszystkie te zmiany zachodzą oczywiście przy systematycznym praktykowaniu gimnastyki, najlepiej codziennie – wystarczy poświęcić na to jedynie 10 minut.
  Wszystkie informacje znajdziecie TU

  Kilka słów o prowadzących:

  Agata Migryt– masażystka ajurwedyjska, kobieta mocy, która swoim dotykiem potrafi idealnie trafić w miejsca zapomniane, co sprawia, że emocje do tej pory spychane na bok mają szansę się uwolnić z ciała, wyrazić i przestać wpływać na naszą codzienną rzeczywistość.

  Manuela Serafin – miłośniczka gimnastyki słowiańskiej dla kobiet, pracuje z kobietami tworząc warsztaty, kręgi, a także wspierając je w drodze do siebie i swojego wewnętrznego piękna, stażystka Instytutu Terapii Gestalt, ukończyła 8-tygodniowy kurs Mindfulness, współpracuje obecnie z Domem Tantry.

W pozostałe weekendy też możemy spotkać się na Roztoczu aby zaznać uwalniających masaży i rozkoszować się tym urokliwym miejscem. Jako przedsmak wrzucam kilka zdjęć z mojego ostatniego wyjazdu na Power Weekend.

Dorota Pawelec

 

2 thoughts on “Power weekend na Roztoczu – zadbaj o swoje ciało i wnętrze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.