POKAŻ WSZYSTKIE SWOJE TWARZE I POKOCHAJ SIEBIE PRAWDZIWĄ

Bądź dla siebie dobra i nie inwestuj całej swojej energii na blokowanie emocji. To przekaz od Ani Robak, która wygrała pierwszą edycję projektu Kobieta Od Nowa. Ania wygrała sesję zdjęciową, w której chciała pokazać siebie odczuwającą różne emocje.

Przypomnijmy na czym polegał projekt. Ogłosiliśmy konkurs wśród mam, szukaliśmy tych gotowych na ZMIANĘ. Spotkaliśmy się z odważnymi kobietami, które nie tylko chciałyby przejść odnowę, ale również podzielić się swoją historią przed kamerą. Nasz konkurs wygrała Anna Robak. Nagraliśmy filmik podsumowujący trzymiesięczną pracę Ani z coachem Agnieszką Sochar ,  a także pracę przed obiektywem podczas bardzo kobiecej sesji z Renatą Dziewulską.

W trakcie trwania trzymiesięcznego projektu Ania otrzymała również wsparcie dietetyczne, masaże oraz treningi personalne. Dziękujemy naszym Partnerom i Sponsorom: Centrum Vita Nutrica, Tomaszowi Ostapowi , City Fit Lublin, Agnieszce Sochar, Agacie Migryt, Renacie Dziewulskiej.

Marzeniem Ani była kobieca sesja zdjęciowa, w której mogłaby pokazać swoją wielowymiarowość, to że każdy z nas ma prawo pokazywać siebie z całym bogactwem emocji, które odczuwa w danej chwili.

Osądzanie uczuć  oznacza, że zużywamy część energii na ich stłumienie. Uczucia po prostu są. Nie mogą być złe. Są prawdą. Przyczyną złego samopoczucia jest nasz opór wobec prawdy, kiedy nie chcemy skontaktować się ze sobą tu i teraz. Masz do wyboru – akceptację  i zaufanie że wszystko czego doświadczasz pomoże Ci się rozwinąć, lub nienawiść i tłumienie uczuć, co prowadzi do cierpienia.

Fotografia, wizaż, stylizacja Renata Dziewulska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.