#PODCAST: Zasiej swojego ducha w codzienności

W podcaście opowiadam o tym, co należy zrobić aby zrealizować potencjał duchowy w codzienności.  Potrzebujemy do tego  3 komponentów: umiejętności nawiązania kontaktu ze swoją duszą, umiejętność kumulowania i kierunkowania energii oraz umiejętność surfowania na fali nowych doświadczeń.

 

 

W  nagraniu mówię  o lęku przed doświadczaniem życia. Dlaczego? Bo z mojego doświadczenia wynika, że czasami to czego najbardziej się boimy, jest jednocześnie tym czego najbardziej potrzebujemy.

Lęki więc mogą wyznaczać kierunek twojej mocy. Najbardziej wyparte aspekty tożsamości, to te, które zostały kiedyś zdeptane, nadużyte, wyśmiane, zawstydzone. Boisz się z nimi połączyć, bo to lęk jest ich strażnikiem.

Serię tych podcastów nazwałam „O kreacji życia w relacji ze sobą”, czyli o stwarzaniu życia w zgodzie ze swoim duchowym potencjałem.

Mój kontakt ze światem duchowym jest obecny od dziecka, ale świadomie  metuduję rozwijając  swoją ścieżkę duchową i życiową od 2012 roku.

Od 2019 roku pracuję z ludźmi na sesjach indywidualnych i grupowych  medytacjach. Możesz mnie znaleźć na mojej stronie dorotapawelec.pl 

Pracuję moją autorską metodą, którą nazwałam Cząstki Duszy. Jest to scalanie naszych duchowych potencjałów w połączeniu z pracą z ciałem.

Na sesji indywidualnej możesz poznać swój duchowy potencjał od korzenia, dusza wskazuje to, co jest głęboko ukryte, pokazuje motyw pęknięcia tożsamości i motyw scalenia poprzez konkretne działania.

 

W nagraniu opowiadam:

 

⇒o nowej energii, która obecnie schodzi na ziemię, jest to światło, które “leczy” nas z masek, które rozpuszcza nasze nieprawdy otwierając przed nami nowe drzwi.

Mowa tutaj o tych barierach, które stworzyliśmy po to,aby nie czuć. Pod tą maską jest nasza prawda, nasza natura, to, czego uwolnienie wywoływać lęk, ale ostatecznie będzie ulgą.

⇒o umiejętności bycia w swojej energii, zjawisku zatrzymania w sobie energii i nadania jej kierunku do własnej kreacji, czyli świadomego tworzenia życia zgodnego z własną naturą.

⇒o umiejętności nawiązywania kontaktu ze swoją duszą i pozwalaniu sobie na przeżywanie emocji.

 ⇒o doświadczaniu życia w zgodzie z kierunkiem duszy. Nowe doświadczenia pozwolą ci stworzyć nową matrycę tego co chcesz zamanifestować w życiu.

 ⇒o własnych doświadczeniach, które boleśnie pokazały mi czym jest kreacja życia z lęku

 ⇒o “ambitnych” wyborach  dusz, dzięki którym doświadczamy wielowarstwowych zranień  w niektórych sferach życia.

 ⇒I’m still on my way, I still suffer sometimes. Ciągle jestem w drodze i zdarza mi się cierpieć. Opowiem o nowych uświadomionych w tworzeniu nowej matrycy miłości

W podcaście odwołuję się do:

 

 ⇒książek Julli Cameron w kontekście nawiązywania kontaktu z duszą

 ⇒wykładów i wywiadu z Markiem Taranem w kontekście scalania energii

filmu Yes Man w kontekście otwierania się na nowe doświadczenia

filmu Interstellar w kontekście tuneli czasoprzestrzennych

serialu OA w kontekście duszy doświadczającej w wielu wymiarach

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.