OSIĄGNIJ SWÓJ SZCZYT

ZASTANAWIAŁEŚ SIĘ KIEDYKOLWIEK JAK TERAZ WYGLĄDAŁOBY TWOJE ŻYCIE, GDYBYŚ MIAŁ WIĘCEJ ODWAGI?

Czy czujesz, że życie Cię nie oszczędza, a wszystko, co najlepsze Cię omija? A może jesteś tu gdzie wcale nie chcesz być i nie wiesz jak znaleźć właściwą dla siebie drogę? Może też nie podoba Ci się to, że nie masz wpływu na swoje życie, a wszystko to co dzieje się wokół decyduje o tym jak masz żyć?

A teraz… wyobraź sobie, że doskonale odnajdujesz się w każdej trudnej sytuacji! Wyobraź sobie, że radzisz sobie z największymi problemami! Masz siłę zmierzyć się z trudnościami i szybko stanąć na własnych nogach! Tak właśnie będzie po tych warsztatach!

Jak będziemy pracować?

  • Szkolenie będzie przeprowadzone w formie warsztatowej – będziesz mieć możliwość przećwiczenia nowej wiedzy, rozpoznania swoich deficytów i pogłębienia swoich mocnych stron.
  • Chcemy stworzyć przestrzeń do pracy i wymiany doświadczeń pełne wzajemnego zaufania, akceptacji, otwartości i uważności na innych.
  • To będzie czas dla Ciebie, czas refleksji i inspiracji, przestrzeń do poznawania siebie i budowania relacji z innymi.

Dla kogo dedykowane jest to szkolenie? Dla osób, które:

  • Chcą poczuć się pewnie, w życiu i w biznesie, ale nie wiedzą od czego zacząć
  • Potrzebują wyzwolić odwagę, aby zacząć działać
  • Chcą zacząć pozytywnie o sobie myśleć, ale nie wiedzą jak to zrobić
  • Pragną lepiej poznać, zrozumieć i zaakceptować siebie
  • Chcą zmienić swoje życie i realizować własne priorytety
  • Pragną poczuć swoją wartość
  • Przyjdź na warsztaty i dowiedz się jak zbudować prawdziwą pewność siebie.

Jaką będziesz mieć korzyść ze szkolenia?

Po szkoleniu „OSIĄGNIJ SWÓJ SZCZYT” zaczniesz dostrzegać znaczną poprawę jakości Twojego życia. Niezależnie od tego, kim teraz jesteś oraz jak wyglądało Twoje życie do tej pory. Stworzenie własnej drogi życiowej opartej na wartościach i potrzebach nie będzie stanowiło dla Ciebie problemu.

Inwestycja:

Decydując się na ten warsztat – inwestujesz w siebie 379,- zł

Cena zawiera:

– (bezcenną) wiedzę i doświadczenie,

– serwis kawowy

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek dodatkowych informacji, zadzwoń pod nr 517 657 579 – odpowiemy chętnie na wszystkie pytania.

Prowadzący:

Celina Szumska – certyfikowany Coach, Trener i Mediator Stały. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem zdobytym na kierowniczych stanowiskach międzynarodowych przedsiębiorstwach (logistyka, finanse, bankowość, sprzedaż). Specjalizuje się w zarządzaniu strategicznym, operacyjnym, przywództwie, efektywności, przedsiębiorczości oraz innowacyjności. Prowadzi coachingi z przedsiębiorcami oraz osobami indywidualnymi, specjalizując się w coachingu menedżerskim, życia i rodzicielskim. Pomaga w odkryciu i przezwyciężeniu barier utrudniających realizację założonych celów w dziedzinach związanych z kompetencjami miękkimi, pracą z emocjami, wartościami i biznesem. Wspiera w systemowych procesach zmiany i reorganizacji firm, rozwija kadrę menedżerską w obszarze zarządzania przez cele, komunikacji, sprzedaży. Prowadzi business i executive coaching dla członków zarządu, kadry menedżerskiej, specjalistów i ekspertów. Opracowuje, przygotowuje i wdraża programy tworzenia kultur organizacyjnych opartych na coachingu i mentoringu. Jest propagatorką rozwoju osobistego młodzieży licealnej i studenckiej. Jako Mediator Stały pomaga w znalezieniu rozwiązań dotyczących konfliktów w sferze prawa cywilnego, rodzinnego i gospodarczego.

Prowadzi fanpage https://www.facebook.com/coachingprojektsukces/

link do wydarzenia https://504867-6.evenea.pl/

One thought on “OSIĄGNIJ SWÓJ SZCZYT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.