O NAS

„O wszystkim co tworzy Kobieta” –  to platforma na której znajdziesz treści o kobietach – kreatorkach.

Tworzenie/ twórczość  pozwala kobietom realizować swój potencjał,  poprzez tworzenie mamy też możliwość transformować trudne momenty, w których jesteśmy i otwierać nowe drzwi.  

Bycie kreatorką to nie rola – a sposób na życie.  To odpowiedzialność i wiara w to, że współtworzymy, gdy odkrywamy siebie.  Nie poszukujemy na zewnątrz,  nie szukamy winnych, nie szukamy wybawców. 

W ten oto sposób tworzysz swoje przyjaźnie, życie zawodowe, jesteś matką, artystką, kochanką, partnerką. 

Zapraszamy. Rozgość się tutaj, zainspiruj, twórz 🙂 

 

Dorota Pawelec

 

Jestem mamą, bywam przyjaciółką, partnerką, artystką, pracuję też z ludźmi towarzysząc im w zmianach. Lubię mówić „jestem kreatorką”, bo moja przygoda z rozwojem osobistym zaczęła się od uświadomienia, że jestem jak liść miotany wiatrem. Nie wiedziałam kim jestem i czego pragnę. Życie mnie niosło a ja nie miałam na to wpływu. Zaczęłam więc kreować. Zmieniłam pracę, związek i od tamtej pory nieustannie odkrywam siebie.

Wierzę w to, że sami stwarzamy swoje życie. Jeśli potrafimy mieć relację ze sobą, Dowiedzieć się w jaki sposób pragniemy żyć i patrząc w głąb siebie wyznaczać sobie drogę ku temu. Nie poszukujemy na zewnątrz,  nie szukamy winnych, nie szukamy wybawców. Nasze życie jest odbiciem nas samych. Dlatego na sesjach z moimi klientami pracuję nad zamianą tego co nieuświadomione, w to co wypływa z naszego głębokiego Ja.

 

 

Dagny Agasz
Dagny w jednym ze skandynawskich języków oznacza nowy dzień .
Budzę się każdego dnia i stwarzam siebie od nowa, stwarzam od nowa światy , które zamieszkuję. Myślami , które zamieniają się w słowa , wiersze, teksty, książki . Uczuciami , którymi stwarzam obrazy, rysunki, kolaże .
Agasz po kazachsku oznacza drzewo .
To moja uważność na to co w słońcu i na to co w cieniu. Na gałęzie i na korzenie. Na to w jaki sposób wszystko się ze sobą łączy, przenika i współzależy.
Uważność na relacje i ich autentyczność .
Każdego dnia staram się odkryć nowe połączenia w sobie i podzielić się tymi odkryciami ze światem .
W każdej sferze, w której się poruszam staram się przywracać zapomniany obraz świata.
Moja droga, to droga kobiety obecnej w ciele, w zmysłowości, w seksualności, w relacjach.
To droga kobiety obecnej.
W uczuciach, w słuchaniu intuicji, w po prostu byciu, w czekaniu, wołaniu, tęsknocie, w bólu, w byciu brzemienną i w byciu pustą.
W sygnałach płynących z ciała, w naturalnych cyklach, w otwartości, wrażliwości serca, w kreowaniu.
Na mojej drodze odnajduję zagubione kawałki siebie, odnajdując siebie w drugim człowieku, w połączeniu ze wszystkimi istotami, naturą, duchem.
Doświadczam mądrości chaosu i destrukcji, intymności śmierci i narodzin, otwartości na kreację światów.
O tym jest moja sztuka, o tym jest moje pisanie.