Nie bój się zmienić fryzjera

Nowa fryzura potrafi diametralnie odmienić image. Prawdziwa metamorfoza wpływa nie tylko na to, jak się prezentujesz, ale także decyduje o tym, czy czujesz się atrakcyjna. Dlatego, jeśli od lat korzystasz z usług jednego fryzjera i jesteś przywiązana do swojego uczesania, postaw na zmiany. Zdecyduj się na jesienną metamorfozę i odśwież swój look. Poznaj 5 powodów, dla których warto poeksperymentować.

 

1. Poznaj swoje włosy na nowo

 

Wybierz się na wizytę do profesjonalnego salonu fryzjerskiego, w którym przed zaproponowaniem nowej fryzury specjalista sprawdzi stan Twoich włosów. Ocena ich rodzaju i grubości pozwali dobrać uczesanie, które będzie się dobrze układało. Ponadto, jeśli masz jakiekolwiek kłopoty związane ze złą kondycją skóry głowy lub wypadaniem włosów, wybierz się do trychologa. To specjalista, który zdiagnozuje Twoje problemy za pomocą mikrokamery i zaleci profesjonalną terapię.

 

2. Poczuj się ważna

Fryzjerzy zatrudnieni w profesjonalnych salonach, cechują się indywidualnym podejściem do klienta. Według nich fryzura powinna być nie tylko dopasowana do typu urody, ale także odzwierciedlać osobowość. Dlatego, zanim usiądziesz na fotelu fryzjerskim, porozmawiaj ze stylistą. Opowiedz o tym, kim jesteś i czym się interesujesz, a potem pozwól specjaliście tworzyć. Efekt takiej artystycznej metamorfozy może Cię naprawdę pozytywnie zaskoczyć.

3. Wyjdź poza swoją strefę komfortu

 

Od lat nosisz włosy tej samej długości? Przyzwyczaiłaś się do jednego koloru? To znaczy, że już najwyższy czas na zmiany. Wybór nowego fryzjera pomoże Ci podjąć tę trudną decyzję. Ponadto stylista może zaproponować kolor lub uczesanie, na które sama nigdy nie miałabyś odwagi. Ostre cięcie, pastelowe kolory, a może efektowny balejaż? Wybierz prawdziwego eksperta i zaufaj jego intuicji.

 

4. Wypróbuj najlepszych specjalistów w okolicy

 

Jeśli od lat korzystasz z usług jednego fryzjera, to zapewne nie miałaś okazji poznać innych fantastycznych specjalistów ze swojej okolicy. Sprawdź ich możliwości. O najlepszych stylistów możesz zapytać swoich koleżanek. Dobrym pomysłem będzie także zajrzenie na portal Moment.pl. To serwis do rezerwacji wizyt online, który powala znaleźć salony fryzjerskie w określonej lokalizacji. Zamieszczone tu wizytówki firm z branży hair & beauty składają się m.in. z: opisu działalności, listy usług wraz z cenami oraz opinii, które zamieszczone są u dołu strony. Koniecznie zwróć na nie uwagę, ponieważ wystawiają je osoby, które faktycznie skorzystały z usług konkretnego fryzjera. Dzięki nim będziesz mogła wyrobić sobie obiektywną opinię o wybranym salonie.

 

5. Odkryj swoje nowe zalety

 

Nikogo nie trzeba przekonywać, że nowa fryzura to pierwszy krok do prawdziwej metamorfozy. Wizyta u dobrego fryzjera może sprawić, że dostrzeżesz własne zalety. Wysokie kości policzkowe, urocza linia podbródka, ładnie zarysowane uszy – to atuty, które warto wyeksponować!

 

Życzymy udanych metamorfoz!

Więcej porad znajdziesz na blogu moment.pl

One thought on “Nie bój się zmienić fryzjera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.