Namiot TIPI – Stylowy pomysł na kącik dla malucha

Dzięki Namiotowi TIPI czas spędzony z dziećmi może być kreatywny i daleki od nudy. Odziani w skóry wojownicy przemierzający prerie, traperzy polujący w Górach Skalistych, piękne squaw uwijające się przy wigwamach i szlachetni, mądrzy wodzowie Winnetou i Siedzący Byk dbający o dobro swojego ludu.

Mamy potrzebę budowania inspirującej przestrzeni” – mówi Karolina Kowalska – mama i twórczyni kolorowych wigwamów Bobinoo

 

 

Namioty wykonane są ręcznie z naturalnych i kolorowych tkanin, które można prać i prasować. Zachwycają zarówno swoją funkcjonalnością, jak i wyglądem. Po złożeniu – pomimo rozmiaru zajmują naprawdę niewiele miejsca.

Wszystkie dzieci uwielbiają namioty – to one pozwalają im stworzyć własną przestrzeń, w której mogą oddać się przyjemnej zabawie, a jednocześnie stworzyć swoje małe królestwo, gdzie mogą się bawić, kolorować, uciąć sobie drzemkę, czy zorganizować przyjęcie dla Lalek. Doskonale sprawdzają się w domu i w plenerze.

Tipi, wigwam, namiot dla dzieci

 


Nasze zestawy
wyposażone są we wszystkie niezbędne akcesoria. Nieodłączne elementy takie jak: miękka mata na podłogę, okienko z zasłonką, miękkie poduszeczki wykonane z polaru minky oraz tkaniny bawełnianej. Standardowy rozmiar namiotu to 150/100 cm, ale dla dzieci powyżej 6 lat polecamy namiot XXL. Specjalny stworzony dla przedszkolaków i ich rodzeństwa. Podstawa namiotu została powiększona do wymiary 120x120cm. Natomiast wysokość namiotu to aż 180cm, dzięki zastosowaniu kijów o długości 200cm. W dziecięcych zabawach sprawdza się cudownie – jako domek, kryjówka, baza. Tak naprawdę może być wszystkim co maluchom przyjdzie do głowy. Ogrodowe tipi urozmaica zabawę, ale także chroni przed słońcem.

 

 


One thought on “Namiot TIPI – Stylowy pomysł na kącik dla malucha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.