LISTOPADOWE MEDYTACJE PROCESU TWORZENIA

Zapraszamy Was na dwa wydarzenia medytacyjne metodą Procesu Tworzenia w Lublinie. Pierwsze z nich to Medytacja czyli Praktyka Tworzenia Udanych Relacji – 22 listopada, godz 19.30 Restauracja Country Łuszczów

Słowo medytacja kojarzy się bardzo różnie, najczęściej z mało zrozumiałymi praktykami wschodnimi, że mamy siedzieć w kwiecie lotosu, palić kadzidło i nic nie myśleć.

Dla nas medytacja nie ma z tym nic wspólnego. To praktyka bycia obecnym na co dzień w tym co robimy, czy to zmywamy naczynia, czy z kimś rozmawiamy. Jest to pewien stan uważności na swoje myśli i emocje, dialog ze sobą, ze swoim ciałem, z czymś co nam komunikuje. A zawsze nam coś komunikuje, tu nam brzuch spina, tam nam ciężko na barkach, tu kłuje w sercu. Czemu? Co nam nasze ciało chce przez to powiedzieć? I jak wrócić do spokoju, do harmonii? Coraz więcej twórczych osób widzi zalety medytacji m.in.  Jim Carrey, Sting, Oprah Winfrey, podkreślali, że w ciszy przychodzą im najlepsze odpowiedzi. Dzięki tej praktyce są: twórczy, pełni życia, spełnieni na wielu płaszczyznach. Ktoś kiedyś powiedział, że modlitwa jest naszym mówieniem do Boga a medytacja słuchaniem jego odpowiedzi. Tylko jak słyszeć te odpowiedzi jak tu tyle myśli się kłębi, jak tylko zamknę oczy to atakują myśli o rachunkach, liście zadań, zakupach. Tego właśnie między innymi będziemy się uczyć 🙂

Tematem medytacji będzie tworzenie udanych relacji – praktyczna kontynuacja tematu z naszego spotkania otwartego. Będziemy się przyglądać jak do tej pory nasze poglądy i myśli wpływały na nasze relacje. W tym szczególnie będziemy przypatrywać się tym nieświadomym poglądom, tym z których nie zdajemy sobie jeszcze sprawy, że je mamy,

a w takim samym stopniu tworzą nasze dotychczasowe relacje, jak to co świadomie chcemy i dążymy stworzyć.  Jeśli w dzieciństwie nauczyliśmy się mechanizmu nie pokazywania swoich prawdziwych emocji, tego co czujemy, to potem przenosimy to w nasze dorosłe relacje. Filtrujemy na przykład nasze doświadczenia i odczucia nie pokazując nic co mogłoby źle wpłynąć na naszą relację z drugą osobą. Jakie są tego skutki? Niewyrażone uczucia i potrzeby ranią nas i nasze relacje. Rodzą się konflikty, frustracje a nawet choroby.

Swobodna komunikacja to tylko jeden z przykładów. To samo dotyczy bardzo wielu innych mechanizmów. Dzięki medytacji  Procesu Tworzenia uczymy się poznawać te mechanizmy, rozumieć jak powstały, widzieć ich konsekwencje i zamieniać na mechanizmy dla nas o wiele korzystniejsze, spójniejsze z nami, pomagające naprawdę tworzyć to co w głębi pragniemy. Dzięki temu uczymy się budować bliskość poprzez swobodne bycie sobą, wyrażanie siebie przy drugim człowieku.

Jeśli jest to dla Was ważne, zapraszamy Was do Restauracji Country w Łuszczowie, w najbliższą środę 22 listopada na godzinę 19.30. Medytację poprowadzi 

Konrad Krużmanowski – nauczyciel Procesu Tworzenia, pomaga parom tworzyć relacje oparte na autentyczności i zaufaniu; asystuje również mężczyznom w świadomym podchodzeniu do tematu tworzenia relacji jak i rodziny; rozwija warsztaty świadomego ojcostwa. Z zawodu reżyser, adaptuje narzędzia Procesu Tworzenia do kręcenia prawdziwych filmów wypływających z potrzeb serca. Współtwórca warsztatów aktorskich tą metodą. Prywatnie mąż i ojciec uroczej trójki.

Miejsce: RESTAURACJA COUNTRY Łuszczów Kolonia 79
Początek: godz 19.30
Czas trawania około 2 godziny.
Koszt 50zł.
Prowadzący: Konrad Krużmanowski, asysta Dorota Pawelec
Zgłoszenia najlepiej telefonicznie na 795 767 767 lub na maila szkolatworzenialublin@gmail.com Liczba miejsc ograniczona.

Metoda Procesu Tworzenia Przyniosła ją do Polski jej odkrywczyni Ania Brandysiewcz, nauczycielka z Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, gdzie od wielu lat prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, w uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian.

 

MEDYTACJA PROCESU TWORZENIA W LUBLINIE

22 Listopada, godz 16.00, ul Krakowskie Przemieście. Szczegóły wydarzenia znajdziecie w linku.

KWESTIE ORGANIZACYJNE

Miejsce: LUBLIN, ul Krakowskie Przedmieście
Początek: godz 16.00
Czas trawania około 2 godziny.
Koszt 50zł.
Prowadzący: Konrad Krużmanowski, asysta Dorota Pawelec
Zgłoszenia najlepiej telefonicznie na 795 767 767 lub na maila szkolatworzenialublin@gmail.com Liczba miejsc ograniczona.

 

 

 


 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.