Konkurs WYGRAJ MARZENIA rozstrzygnięty!

Witajcie!

Dziękujemy serdecznie za wszystkie zgłoszenia! Jesteście wspaniałe i waleczne! Zapowiadamy więcej konkursów, wielkie dzięki za zainteresowanie i zaangażowanie 🙂 Wyniki konkursu Babskiego Bluesa i trenera personalnego Tomasza Ostapa!

Miło nam poinformować, że nagrody w konkursie WYGRAJ SWOJE MARZENIA czyli 60 minutowe treningi personalne z Trenerem Tomaszem Ostapem w siłowni City Fit wygrywają:

 1. Marta Zbańska

„Odpowiadając na pytanie… Z kilku względów:

Jakkolwiek banalnie to zabrzmi, przede mną „nowe życiowe początki” i czuję, że dobrze byłoby zadbać o moją fizyczną powłokę, żeby za tymi nowymi początkami nadążyła, bo niestety odczuwa skutki ciężkiego, stresującego minionego roku. Więc naprawdę przydałoby się, żeby ktoś mnie trochę wziął w wysiłkowe obroty, a istnieje duże prawdopodobieństwo, że sama tego nie zrobię, bo…

…na siłowni czuję się jak baletnica na ringu, ni przypiął ni przyłatał. Kilka razy się wybrałam, ale widok umięśnionych klat, rzeźbiących kolejne partie mięśni i ścięgien, jakkolwiek przyciągający uwagę, jakoś tak mnie onieśmielał, ze względu na sylwetkę własną, dążącą raczej do ideału linii secesyjnej. Poza tym, ja za cholerę nie wiem, jak się obsługuje te wszystkie urządzenia i co mam na nich robić… I tu przechodzimy do tego, że…

…obawiam się, że sama na tych urządzeniach wyrządziłabym sobie krzywdę. Chciałabym, żeby ktoś mi rzetelnie powiedział, co, na czym, jak i w jakich ilościach powinnam ćwiczyć, żeby było dobrze, zdrowo, rozsądnie, efektywnie i bez spiny. […]”

2. Justyna Smyk

„Chciałabym wygrać trening personalny z Panem Tomaszem Ostapem z kilku ważnych powodów. Jestem klientką klubu City Fit i niejednokrotnie przyglądałam się treningom prowadzonym przez Pana Tomka. Widać w tym ogromny profesjonalizm, a to właśnie takim osobom każdy kto dba o siebie chciałby powierzyć swój treningowy los. Dodatkowo chciałabym w końcu dokończyć zaczętą już dawno redukcję i wprowadzić zdrowy styl życia na lata. Myślę, że taki opiekun treningowy poprowadziłby mnie we właściwy sposób bez żadnego uszczerbku na zdrowiu. […]”

3. Magda Adamowska

„Czemu ja? Bo chcę być zdrową szczęśliwą kobietą a w moim przekonaniu nie da się taką być bez regularnej aktywności fizycznej.

Bo lubię wyzwania. Bo codziennie wspinam się na kolejny etap samorozwoju. No i będziecie mogli nagrać momenty kiedy będę sapać, jeczec że już nie dam rady i stekac 😜. […]”

Buziaki 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.