Konferencja Naukowo – Szkoleniowa „Coaching – siła i skuteczność w procesie zmiany rozwoju oraz doskonaleniu: osób, zespołów i organizacji”

3 grudnia 2014 r. w Lublinie w Gmachu Telewizji Lublin odbyła się Konferencja Naukowo – Szkoleniowa „Coaching – siła i skuteczność w procesie zmiany  rozwoju oraz doskonaleniu: osób, zespołów i organizacji”.
Organizatorem konferencji była  Szkoła Coachingu Lilianna Kupaj, która od wielu lat szkoli trenerów, coachów i wszystkich tych, którzy świadomie i z pasją chcą  kreować swoje życie. Tytuły założycielki  szkoły można wymieniać bez końca –  Master Coach ICI, Trener Transforming Communication, Praktyk Integrującej Obecności, ale jak sama Lilianna mówi o sobie – jest przede wszystkim mamą, kobieta, żoną i człowiekiem z krwi i kości. Dlaczego to podkreślam?  Bo to właśnie macierzyństwo oraz inne doświadczenia życiowe nadały znakomitej jakości  zawodowym kompetencjom Lilianny Kupaj. Ostatnim jej projektem jest coaching edukacyjny zatytułowany „Jedna Szkoła Jeden Coach”, o którym opowiadała na konferencji. O miłości i zrozumieniu w rodzinie powstała książka „Coaching przy kuchennym stole”. Dzieci maja prawo do beztroskiego, radosnego dzieciństwa w spokojnym domu, gdzie wspólne posiłki kojarzą się z poczuciem bezpieczeństwa. Mogą wtedy myśleć o nauce, zabawie i swobodny sposób się rozwijać. Bycie najukochańsza mamą, która stworzyła swoim dzieciom dom pełen ciepła i szacunku, pozwoliły Lilianie uwierzyć w to, że każdy człowiek w odpowiednich dla siebie warunkach, może dokonać rzeczy niewiarygodnych. Dzięki temu coaching pojawił się w polskich szkołach, a na konferencjach  takich jak ta idea idzie w świat…
Konferencja była  spotkaniem przedstawicieli nauki i praktyków reprezentujących różne kierunki coachingu, dającym możliwość dzielenia się myślami, poglądami i doświadczeniami. Prelegenci  poruszyli tematy coachingu edukacyjnego, coachingu w rozwoju instytucji i doskonaleniu kadr, coachingu managerskiego oraz coachingu w procesie zmiany i indywidualnego rozwoju. Liczę na to, ze wydarzenia takie jak to pozwolą na integrację środowisk coachów oraz  nawiązywanie współpracy na wielu płaszczyznach – społecznej, oświatowej i biznesowej. Konferencja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – zgromadziła ponad 100 uczestników, a o najwyższy poziom merytoryczny i organizacyjny zadbała dr Małgorzata Jedynak.
Patronat nad konferencją sprawowały: Izba Coachingu i Polskie Stowarzyszenie Coachingu i Rozwoju, patronem medialnym byli: Radio Lublin, Portal Świat Coachingu oraz Babski Blues, a sponsorem Odlewnia Żeliwa Metal Top Jacek Jedynak.
liliana1foto12konf510
nowe2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.