Kobieta Od-Nowa w Lublinie – zaczynamy nagrania!

Kobieta Od-nowa to program przemiany. Skierowany jest do mam, które czują potrzebę zmiany i chętnie zrobią pierwszy krok ku nowemu.

To jednocześnie program internetowy pokazujący na czym polega zmiana. Mamy przyjemność rozpocząć pierwszą edycję projektu, która odbywa się w Lublinie. Jakie będzie następne miasto? O tym już wkrótce. W trakcie rekrutacji wybraliśmy 2 uczestniczki – obydwie Anie 🙂

Ania Robak wygrała główną nagrodę którą stanowi program coachingowy, dietetyczny i trenerski. Ale to nie wszystko! W trakcie trwania projektu postaramy się odpowiedzieć na potrzeby naszej Ani i dopasować nagrody do jej potrzeb.

Ania Kraciuk wygrała program coachingowy, gdyż na ten moment nie widzi w swoim życiu przestrzeni na więcej aktywności. Zobaczymy co będzie dalej. W pierwszym odcinku przedstawimy nasze Kobiety od nowa i pokażemy co już się zmieniło.

Nasz program wspierają Agnieszka Sochar Coach, Justyna Siewiela-Tomaszczyk  Vita NutricaTomasz Ostap Trener personalny, Siłownia City Fit, Paulina Olszewska Fotografia 

Dziękujemy również  Grand Hotel Lublinianka za udostępnienie wnętrz do nagrań.

Fot. Paulina Olszewska 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.