Kobieta Liderka – niezwykłe spotkanie Kobiecego Lublina.

Ostatnie w tym roku spotkanie Kobiecego Lublina, stało się wyjątkowe z wielu powodów. Po pierwsze, było urodzinowo – bo dokładnie rok temu, odbyły się pierwsze warsztaty.

Po drugie, miałyśmy okazję poznać wszystkie inspirujące kobiety, zaproszone do tej pory w roli ekspertów.

Poza tym, były dyplomy, konkursy, podziękowania i ciekawe plany na przyszły rok !

Jak mówi koordynatorka Kobiecego Lublina, Kamila Kruk: ” Na te spotkania, przychodzą wyjątkowe kobiety, bo za chwilę może się okazać, że sąsiadka, która siedzi obok Ciebie, robi tak niesamowite rzeczy, że opada nam szczęka…”

Oczywiście potwierdzam – opada. Za każdym razem kiedy tam jestem, poznaję kogoś, kto maluje kosmos, jeździ motocyklem, realizuje ciekawe projekty, śpiewa, tańczy i projektuje.

Dzięki Kamila – za tą ciekawą przestrzeń, którą współtworzysz – dajesz mi sporo do myślenia np.” na ile jestem już liderką w swoim życiu ?”

Tym razem było uroczyście: wino, dyplomy, oklaski i kobieca energia, której nie można zmierzyć siłą mięśni. Ten power – to indywidualizm, magnetyzm i wrażliwość.
Kobiety liderki, które pojawiły się na spotkaniu to wyjątkowe dziewczyny, z których każda odnosi sukcesy w swojej dziedzinie.
Dyplomy dla Kobiety Liderki powędrowały w ręce;

Eweliny Makowskiej – stylistki, projektantki nieziemskich sukni, kreatorki wizerunku i właścicielki Atelier Eveline.


Kamila Kruk, Ewelina Makowska

 

Agnieszce Walczak Skałeckiej – współorganizatorce spotkań Geek Girls Carrots, TEDx Czwartek Hill, współzałożycielce lubelskablogosfera.com, trenerce, doradcy do spraw komunikacji i wizerunku .


fot. Kobiecy Lublin

Magdalenie Piaseckiej – zakochanej w sportach ekstremalnych, organizatorce i twórczyni Spotkań z Pasją,oraz prezesowi zarządu Fundacji Smakuj Życie.

Emilii Balmas, która jest konsultantem Regionalnego Punktu Konsultacyjnego Lubelskiej Fundacji Rozwoju i zajmuje się udzielaniem wsparcia merytorycznego, osobom zamierzającym założyć swoją firmę.

Monice Butryn – wizażystce, stylistce, kreatorce wizerunku, właścicielce Pracowni stylu Moniki Burtyn wierzącej w to iż „Jesteśmy dla Siebie, a nie dla innych|”

Anna Sokołek

Ani Sokołek – wokalistce, twórczyni warsztatów wokalnych , dzięki której wiele z nas odzyskało Swój głos.

Weronice Markiewicz – utalentowanej fotografce, właścicielce Markiewicz Studio, zakochanej w fotografii koncepcyjnej.

Obraz kobiety liderki, który utkałam sobie w głowie, po spotkaniu – kojarzy mi się z inspiracją Ani Kowali „Kobietą z moich snów” Halinki Młynkowej.

Śniłam czyjś sen i przespałam wiosnę,
Zbudziłam się i mam nowy plan,
Teraz przede mną jest lato gorące,
A za mną klatka ze ścian (…)

Chcę mieć znów czas na swoje słabości,
Chcę decydować, z kim tańczę i śpię,
Nie chcę już słyszeć, że nie wolno mi
Być taką kobietą, jak chcę.

Jaka ona jest ? Przejmuje kontrolę nad swoim życiem, słucha swojego wewnętrznego głosu, swoją pracę opiera na wartościach, podejmuje wyzwania, wierzy w swoje mocne strony, ceni swój czas i relacje z ludźmi, komunikuje się z otoczeniem językiem możliwości. Należałoby jeszcze dodać wisienkę na torcie i powiedzieć – wypowiada na głos swoje marzenia

dyplomowane Natalia Gustaw, Dorota Pawelec, Monika Butryn, Ania Sokołek, Ania Kowalik

Kobiety z moich snów jesteście inspirujące ! Zapalacie do tego, aby brać ster przywództwa w swoje ręce !

Zespół Kobiecego Lublina docenił także uczestniczki, które w szczególny sposób współtworzą spotkania;
systematyczne- Kamilę Nowosad i Natalię Gustaw, aktywną Annę Kowalik i twórczą Dorotę Pawelec, czyli mnie – blogującą matkę trójki dzieci, na etacie.
Dyplom zajął miejsce szczególne na mojej ścianie i w moim sercu.

Kobiety liderki, kobiety z moich snów – trzymam za Was kciuki, kibicuję i solidaryzuję z Wami. Bardzo się cieszę, że macie odwagę się realizować i być inspiracją dla tych z Nas, które będą liderkami już za rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.