ZA JAKIM MĘŻCZYZNĄ OBEJRZY SIĘ SAMICA ALFA ?

nowe

Kobiety pragną bardziej  

Czy wy  też tak macie ? Spinam się i zacieram, żeby MIEĆ to coś – upragnione i wymarzone kuku na muniu. Działam niczym fanatyk na głodzie,  a potem, po szaleńczym speedzie okazuje się, że ten cholerny cukierek  – to za przeproszeniem g…o.  Sama już nie wiem, co nam kobietom odbiera smak z życia?  czy to że pragniemy ZA bardzo, czy może to, że wierzymy w iluzję. Wymyślamy, nadbudowujemy, analizujemy -generalnie – nie cieszymy się z życia ! Nie zwrócimy uwagi na wróbelka, który siedzi na parapecie, na zachód słońca i choćby stado dzików przebiegło  przed naszym nosem – to i tak oglądamy  się za czymś, co nie leży w zasięgu naszego wzroku.

Samica Alfa

Ostatnio poznałam wiele kobiet: pięknych, sexownych, ustawionych zawodowo, które są „jakieś” – nie mdłe, nie powierzchowne, nie nudne, nie śmierdzące, nie zahukane – nie da się przejść obok nich obojętnie.  Samica Alfa to kocica, która chce mieć wszystko najwyższych lotów i z najwyższej półki. To kobieta, której żaden facet nie przebije …no właśnie i tu zaczyna się problem – bo wiecie co ? Kobiety sukcesu są najczęściej samotne, bo nie potrafią znieść zwyczajności i szarości. Uwielbiają się podniecać pierwszym wrażeniem i są w tym bardzo powierzchowne. Czy wiecie co się dzieje potem ? Przy zapalonym świetle czar pryska…

Mężczyzna, którego pragnie samica Alfa

1.Po pierwsze przystojny, po drugie przystojny, po trzecie przystojny.

W życiu każdej z nas nadchodzi taki dzień, kiedy nasza naiwność pryska jak bańka mydlana. Kończy  się miedzy innymi przekonanie, że mężczyźni cenią   nas, przede wszystkim – za nasz intelekt, a dopiero potem – za nasz wygląd. Oczywiście ten drugi nadaje pikanterii w  związku, bo pięknie opakowany umysł owiany nutką tajemniczości jest niezwykle pociągającą mieszanką. Tak czy inaczej –  ja sama  strzeliłam focha, ale…nie na długo, bo potem  zrozumiałam, że my kobiety – robimy dokładnie to samo ! Żadna z nas nie obejrzy się na ulicy za papą smerfem z westchnieniem „Cóż to za światły mędrzec !” Najpierw same sprowadzamy mężczyzn do roli „niezłych towarów”, albo „niezłych ciach” a potem się dziwimy, że oni robią dokładnie to samo !

2. Nie może mówić za dużo na swój temat.

Moja przyjaciółka opowiadała mi o swojej randce, takiej z serii – „Nigdy więcej, nie chcę go na oczy  widzieć!”. Kiedy to pewien przystojniak opowiadał jej przez cały wieczór o swojej fenomenalnej pracy, po czym na końcu zanim się pożegnali zapytał  : „A co u Ciebie?”. Cenię ludzi, którzy potrafią słuchać, ale jest coś równie ważnego. Jeśli chcę kogoś poznać, to nie istotne jest to, co inni ludzie mówią na jego temat, ale to w jaki sposób on wyraża się o innych !

3. Poczucie humoru

Jeśli mężczyzna nie potrafi się śmiać z własnych gaf i pomyłek, a co gorsza – jego ego przewyższa to coś, co nosi w spodniach –  niech spada na drzewo ! Oj tak, poczucie humoru – to najsłodszy afrodyzjak, znacznie smaczniejszy niż pompowanie ciała na siłowni. Czy nie wydaje Wam się, że nie można rozmawiać serio z ludźmi bez poczucia humoru ?

4. Podtrzymywanie swojej atrakcyjności

Taniec godowy musi trwać. Zapuszczanie brzucha, przesiadywanie z piwem – nieustannie, do usranej śmierci w tej samej pozycji,  w tych samych gaciach, nieśmiertelnym T-shircie, głupim wyrazem twarzy  – to agonia związku, powolne umieranie. Samice alfa tego nie zniosą !

Co by dużo nie gadać, nie wymądrzać się i nie zanudzać:  pieprz jest  wspaniałą przyprawą, która jest świetna również,  w relacjach damsko – męskich.  Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć  Wam smacznego… tylko – z umiarem ! Ciekawe co Wy cenicie w mężczyznach ? 😉

2 thoughts on “ZA JAKIM MĘŻCZYZNĄ OBEJRZY SIĘ SAMICA ALFA ?

  1. Podoba mi się Twoje podejście do relacji damsko-męskich. W dzisiejszych czasach wszystkie media próbuje wykreowac nowego człowieka, nową kobietę i mężczyznę. Nie dajmy się w tym wszystkim zwarjowac !! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.