JAK NAGRYWAĆ FILMY PODCZAS FERII ZIMOWYCH?

Ferie zimowe dają wiele świetnych okazji do wykonania naprawdę udanych filmów – w szczególności jeśli spędzasz je aktywnie na stoku. Wykorzystaj kamery sportowe, aby nagrać jak zjeżdżasz na nartach bądź snowboardzie. Zostały one stworzone do tego, aby rejestrować właśnie taką aktywność, zapewniając wytrzymałą obudowę, która pozwoli na swobodne zimowe szaleństwo. Zajrzyj do tego artykułu, aby dowiedzieć się, na co zwrócić uwagę podczas nagrywania filmów w trakcie zimowiska.

 

Jaki sprzęt będzie najlepszy do nagrania filmów z zimowiska?

 

Jak już zostało wspomniane we wstępie najlepszym akcesorium do nagrywania filmów w trakcie ferii zimowych są kamery sportowe. Urządzenia te zostały stworzone z myślą o nagrywaniu sportów ekstremalnych. Zapewnią Ci więc świetne obrazy, nawet jeśli na stoku jeździsz bardzo powoli i dopiero zaczynasz uczyć się jazdy na nartach bądź snowboardzie.

 

Kamery sportowe charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją, która jest odporna na wstrząsy, wibracje, upadki, zgniatania a także działanie pyłu, kurzu, wilgoci i śniegu. Dzięki temu wytrzymają duże obciążenia, do jakich może dochodzić na stoku. Tobie pozostanie jedynie skupienie się na wspaniałej zabawie i nie przejmowanie się tym, czy sprzęt zostanie uszkodzony.

 

Dodatkowo korzystając z kamer sportowych, możesz zastosować różnorodne akcesoria, które umożliwią ich przymocowanie w różnych miejscach. Taką kamerę możesz umieścić na nadgarstku czy klatce piersiowej za pomocą specjalnych uprzęży. Takie akcesoria są kompatybilne z różnymi typami kamer, które najczęściej wykorzystują mocowania zgodne z systemem GoPro. Dzięki temu bez przeszkód dopasujesz mocowania do swojej kamery. W ofercie znajdziesz także mocowania na przyssawki czy taśmy 3M, które umożliwiają bezpośrednie przymocowanie kamery do narty, deski snowboardowej czy kasku.

 

Zastosowanie wyżej wymienionych mocowań pozwala na uzyskanie świetnej, pierwszoosobowej perspektywy. Dzięki niej widzowie oglądający Twoje filmy, będą mogli poczuć się tak, jakby sami przemierzali górskie szlaki.

 

 

Wykonaj time lapse w trakcie zimowiska

 

Niemal większość kamer sportowych pozwala na rejestrowanie filmów w formie time lapse. Takie wideo pozwala na ukazanie w wyjątkowy i niezwykle atrakcyjny Twoich ferii zimowych. Co więcej możesz wybrać poszczególne klatki i wykorzystać je do wydrukowania wysokiej jakości odbitek czy wykonania CEWE Fotoksiążki. Zamontuj kamerę z boku stoku i ukazuj za pomocą filmików typu time lapse swoje postępy. Z pewnością oglądanie Twoich niektórych wyczynów poprawi Ci humor. Będzie to miła pamiątka, której atrakcyjna forma wizualna przyciągnie także uwagę widzów.

 

Wykorzystaj filmy z zimowiska w swojej CEWE Fotoksiążce

 

Propozycja widniejąca w nagłówku to nie pomyłka. CEWE Fotoksiążka, która pozwala na drukowanie Twoich zdjęć w wysokiej jakości na świetnym papierze, pozwala także na umieszczanie… Twoich filmów wideo. Jeżeli więc nagrałeś podczas ferii zimowych zachwycające ujęcia, które pokazują dynamikę Twoich zjazdów na nartach czy snowboardzie, to wykorzystaj te materiały w swoim albumie.

Skorzystanie z opcji dodawania filmów w CEWE Fotoksiążce jest niezwykle proste. Wystarczy podczas korzystania z kreatora online lub oprogramowania CEWE Fotoświat załadować ulubione wideo, przeciągnąć je w obrębie stron CEWE Fotoksiążki, a następnie wybrać jego miniaturkę. Oprogramowanie automatycznie wygeneruje kod QR, który posłuży do odtworzenia na ekranie smartfona lub tabletu wybranego materiału wideo. Po prostu gdy ktoś, kto będzie oglądał Twoją CEWE Fotoksiążkę skieruje aparat urządzenia mobilnego na kod QR, po chwili zobaczy na ekranie wskazane wideo.

Wideo w CEWE Fotoksiążce może uzupełniać opowiadaną w niej historię. Pośród wielu wspaniałych kadrów film pozwoli poczuć wolność panującą na stoku. Przenieś widzów w sam środek akcji. Co więcej opcję dodawania do CEWE Fotoksiążki filmów możesz wykorzystać w celu nagrania oryginalnych pozdrowień. Będzie to bardzo miły akcent, który zbuduje bliższą relację z osobą oglądającą Twoją publikację. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.