IV Ogólnopolska Konferencja Naukowo – Szkoleniowa COACH, TRENER, DORADCA – ZAWODAMI XXI WIEKU

Konferencja jest wynikiem ogromnej pasji i zaangażowania organizatorów w poszerzanie i upowszechnianie wiedzy, praktyki i nowych doświadczeń w dziedzinach coachingu, trenerstwa i doradztwa oraz odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie jakim cieszą się różne formy rozwoju osobistego. Poprzez konferencję chcemy promować wiedzę o tych dyscyplinach, pokazać ich naukowy i praktycznych charakter oraz tkwiący w nich potencjał dla rozwoju człowieka.

Tegoroczna Konferencja poświęcona jest poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie „Czym jest sukces?”. Dedykujemy ją osobom poszukującym inspiracji do doskonalenia własnego biznesu oraz możliwości rozwoju pracowników i liderów. Głównym zadaniem jest pomoc w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania związane z tym jak osiągnąć sukces we współczesnym świecie, czym on właściwie jest i ile dróg do niego prowadzi.
Konferencja to okazja do poszerzenia wiedzy i umiejętności o nowatorskie narzędzia, a także forum do wymiany opinii i konfrontacji własnych doświadczeń z wiedzą ekspertów – przedsiębiorców, naukowców, doradców, trenerów i coachów, na co dzień współpracujących z firmami. Nasi mówcy nawiążą do m.in.: systemu wartości, wypalenia zawodowego, zagadnień odwagi i porażki, strefy komfortu i pewności siebie.
Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy coachów, trenerów, doradców, przedstawicieli świata nauki, liderów biznesu, menagerów, właścicieli firm, osoby działające w przestrzeni publicznej, profesjonalnie udzielające wsparcia innym oraz pasjonatów rozwoju osobistego.
Dla uczestników konferencji są przygotowane wykłady, warsztaty i panel dyskusyjny.
Szczegóły dotyczące konferencji dostępne na:
• stronie www.konferencjactd.pl • fanpage’u Konferencji na Facebooku www.facebook.com/konferencjactd/ • wydarzeniu na Facebooku https://www.facebook.com/events/19878027726

Konferencja odbędzie się 22 i 23 września w Łodzi na Wydziale Zarządzania UŁ

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.