HOLISTYCZNA POMOC RODZINOM PO CHOROBIE NOWOTWOROWEJ DZIECKA – FUNDACJA ŻYCIE OD NOWA

Fundacja Życie Od Nowa, która rozpoczynała swoją działalność  programem pomocy dla mam ( Kobieta Od-Nowa) właśnie realizuje kolejny plan pomocy. Tym razem skierowany jest on dla rodzin, w których dziecko chorowało na nowotwór. Celem jest wsparcie rodzin  w procesie przywrócenia harmonii i równowagi. Proponujemy pomoc holistyczną na którą składają się: psychoterapia, masaże, pomoc dietetyka, zajęcia sportowe, fizjoterapia. W przedstawionym powyżej materiale mówimy o tym, z czym mierzą się dzieci i rodzice po chorobie nowotworowej i jak ważna jest pomoc po zakończonej chemioterapii. 

„BY LECZYĆ CIAŁO LUDZKIEJ KONIECZNA JEST WIEDZA O CAŁOŚCI ZJAWISK”

Dzięki medycynie holistycznej staramy się dotrzeć do jej przyczyny choroby. Ważne jest zaangażowanie zarówno  pacjenta jak i całej rodziny. Takie podejście jest najbardziej skuteczną metodą rozwiązywania konfliktów, które spowodowały chorobę. Równowaga na wszystkich poziomach jest podstawą zdrowia i szczęścia. Nasza pomoc dotyczy sfery fizycznej, emocjonalnej i duchowej, bo  wszystkie aspekty wpływające na zdrowie, dobre samopoczucie i wewnętrzną równowagę.

JAK MOŻNA POMÓC?

Dzięki wpłatom, które przekażesz za na nasz projekt , wspierasz działalność Fundacji. To TY, nasz DARCZYŃCA, jesteś sercem Fundacji. Wspólnie możemy zrobić naprawdę bardzo wiele dobrego! 

 konto bankowe Fundacji – 44195000012006004498900002

W materiale filmowym wystąpiła Aneta Kruk – mama Anetki, która przeszła chorobę nowotworową , oraz specjaliści Agnieszka Sochar – terapeutka, psycholog, coach,autorka książek  a także  Krzysztof Zaręba – Fizjoterapeuta, Trener Personalny, Specjalista w żywieniu i suplementacji, którego na co dzień można spotkać w Hotel Forum Spa 

Możesz się z nami skontaktować za pośrednictwem maila – fundacja.zycieodnowa@gmail.com 

Zapraszamy również Firmy odpowiedzialne społecznie do współpracy z nami – k.szylejko@fundacjazycieodnowa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.