JAK DZIECIŃSTWO WPŁYWA NA NASZE ZWIĄZKI? – WYWIAD Z MAGDĄ ADAMOWSKĄ

 

MAGDA ADAMOWSKA 

Jest przyjaciółką kobiecości, pisarką, autorką książki „SCHEMATRIX W klatce ‚normalności’”, e-booka „Najlepsze dla Ciebie. O wychodzeniu z uzależnienia bez ściemy, cenzury i pustych teorii” oraz projektu „Zdrowa Szczęśliwa Kobieta”. Jest także autorką i organizatorką warsztatów rozwojowych, mentorką kobiet chcących żyć w zgodzie z własnym ciałem i emocjami oraz mówcą kontrowersyjno-inspiracyjnym. Magda wystąpi na Konferencji „Życie od Nowa. Zbuduj lepszą przyszłość po rozstaniu i rozwodzie.” Opowie o tym, że miłość do siebie jest najważniejszym fundamentem budowy udanego związku. 

 

Z WYWIADU DOWIESZ SIĘ

🔵 Czym są „relacje zależne” i „pułapki normalności”?

🔵 Jak wyjść z relacji zależnych i zacząć budować zdrowe relacje?

🔵W jaki sposób wzorce wyniesione z domu wpływają na nasze dorosłe życie?

🔵Na jakim fundamencie buduje związek zdrowa, szczęśliwa Kobieta?

🔵Z jakim tematem wystąpi Mada na   Konferencji „Życie od Nowa. Zbuduj lepszą przyszłość po rozstaniu i rozwodzie.”

 

7 thoughts on “JAK DZIECIŃSTWO WPŁYWA NA NASZE ZWIĄZKI? – WYWIAD Z MAGDĄ ADAMOWSKĄ

  1. Poruszyłyście ciekawy temat – mam też nadzieję, że prelekcja podczas festiwalu pomoże tym, którym zastrzyk energii do działania jest najbardziej potrzebny

  2. Dzieci są wprawnymi obserwatorami. Co więcej, interpretują to, co widzą, a przecież nie widzą i nie wiedzą wszystkiego. Myślę, że dla wielu z nas wejście w swoje dorosłe życie jest ostrą konfrontacją tego, czego oczekiwaliśmy na podstawie doświadczeń wyniesionych z domu rodzinnego a tego, jak życie wygląda naprawdę. Uczymy się od nowa jak buduje się relacje, dowiadujemy się, że istnieje prawo do bycia sobą . A kiedy się człowiek już z tym poukłada, to przychodzi kolejny etap – odpowiedzialność za wychowanie własnych dzieci. Na takie, które pozwoli im lepiej, płynniej, łatwiej wejść w dorosłe życie. Świadomość tego, jak ważne jest to, co nasze dzieci mają na co dzień to duża pomoc i zaleta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.