DWIE MEDYTACJE METODĄ PROCESU TWORZENIA W LUBLINIE

Każdy dzień  składają się z małych kroków, decyzji, ziaren, które tworzą pewien większy obraz. Możesz powiedzieć że “coś kieruje twoim życiem”, bo  wciąż trafiasz na nieuczciwych wspólników, na partnerów  którzy cię krzywdzą.  Możesz też podjąć decyzję, że chcesz inaczej…

Co się może zadziało w moim życiu kiedy zrezygnowałam z bycia ofiarą? Tak naprawdę to wszystko. Po pierwsze  poczułam wolność. Wreszcie mogę samodzielnie podejmować decyzje, bez szukania winnych, bez opierania się na kimkolwiek. 

 Dzięki narzędziom które poznałam na warsztatach, sesjach i medytacjach Szkoły Tworzenia moje życie stało się  przygodą. Docieram najdalej i najgłębiej gdzie się da – do siebie samej.

Jestem po trudnym związku i dopiero teraz po ponad roku od jego zakończenia zaczęłam otwierać się na nowe relacje. Jest zupełnie inaczej niż było kiedyś – pojawia się ciekawość, czasem  ból. Zmieniła się moja reakcja na ten ból. Nie uciekam od niego tylko mu się przyglądam. Szukam odpowiedzi w sobie samej. O boli!  Ktoś tylko tego dotknął, ale rana była już od dawna. Nie bolało by gdyby dotknął zdrowego miejsca.  Rezygnuję więc z szukania winnych, zamykania się w poczuciu braku. Wszystko mogę przetransformować.  Dzięki temu staję się coraz bardziej sobą, pojawia się ufność, że mogę tworzyć życie według własnych potrzeb.  Mogę powiedzieć że wreszcie żyję.

Jeśli chcecie spróbować metody Procesu Tworzenia zapraszam na dwa wydarzenia, które odbędą się w Lublinie 24 i 25 lipca.
Metodę Procesu Tworzenia przyniosła do Polski jej odkrywczyni Ania Brandysiewcz, nauczycielka z Kalifornii w Stanach Zjednoczonych, gdzie od wielu lat prowadzi działalność terapeutyczną i szkoleniową w założonym przez siebie ośrodku School of Creation. Pomaga klientom w sformułowaniu swojej misji w życiu prywatnym i zawodowym, uwalnianiu się od ograniczających przekonań i zahamowań emocjonalnych, w przekształcaniu przeciwności w siłę napędową życiowych zmian.

W Lublinie poprowadzi je Konrad Krużmanowski – nauczyciel Szkoły Tworzenia z którym mam przyjemność współpracować. Konrad  pomaga parom tworzyć relacje oparte na autentyczności i zaufaniu; asystuje również mężczyznom w świadomym podchodzeniu do tematu tworzenia relacji jak i rodziny; rozwija warsztaty świadomego ojcostwa. Z zawodu reżyser, adaptuje narzędzia Procesu Tworzenia do kręcenia prawdziwych filmów wypływających z potrzeb serca. Współtwórca warsztatów aktorskich tą metodą. Prywatnie mąż i ojciec uroczej trójki.

Więcej informacji na temat wydarzenia i metody znajdziecie TU 

KWESTIE ORGANIZACYJNE:

Miejsce: Lublin, Krakowskie Przedmieście. Szczegółowe info po zapisaniu się.
Początek: 18:30
Czas trawania około 2 godziny.
Koszt 50zł.
Prowadzący: Konrad Krużmanowski, asysta –  Agnieszka Ptaszek, Dorota Pawelec i Kamil Kwolek.

Zgłoszenia  najlepiej telefonicznie na 502 322 996 lub na maila kruzman@interia.pl . Liczba miejsc ograniczona.

W poniedziałek i wtorek będzie też możliwość umówienia się na sesje indywidualne trwające godzinkę, można się na nich głębiej przyjrzeć konkretnym sprawom czy problemom relacyjnym czy zawodowym. Może to być też dobry sposób zapoznania się z metodą dla osób nie czujących się jeszcze na siłach do pracy w grupie. Więcej info na priv lub telefonicznie.

Dorota Pawelec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.