Dotyk Obfitości – warsztat dla kobiet z gimnastyką słowiańską i masażami 13 sierpnia-15 sierpnia

Zapraszamy na 3-dniowy warsztat tylko dla kobiet w pięknym miejscu po to, by się zrelaksować, skontaktować ze swoim ciałem na głębokim poziomie i wziąć dla siebie potrzebne wsparcie, by móc rozkwitnąć na nowo i pozwolić sobie na obfitość we wszystkich sferach życia!

Jeśli czujesz, że..
teraz jest idealny czas, by rozkwitnąć,
chcesz się skontaktować z niekończącą się energią obfitości,
chcesz zmienić swoje podejście do siebie, swojej kobiecości i dać sobie wreszcie wsparcie o jakim marzyłaś, które pozwoli Ci na doświadczanie większej ilości miłości, radości i obfitości, potrzebujesz wsparcia oraz przestrzeni, w której będziesz mogła poczuć się bezpiecznie, w pełni zaakceptowana i przyjęta przez inne kobiety, chcesz poznać praktyki takie jak gimnastyka słowiańska, które będą dzień po dniu pomagać Ci skontaktować się ze swoim ciałem, stworzyć z nim pozytywną relację i dbać o nie, tęsknisz za kobiecym wsparciem i towarzystwem, tęsknisz za kontaktem z naturą i ze swoim ciałem, przeczuwasz, że to ono zna wszystkie odpowiedzi, lecz trudno Ci w codziennym pędzie poczuć jakie ma dla Ciebie informacje, chcesz dowiedzieć się jak możesz dbać o siebie jako kobietę, jak dbać o swoją duszę i ciało, jak sprawiać, że rozkwitniesz na nowo, zmieniając jedynie nastawienie do siebie i dostrzegając swoje piękno..
Chcesz dać swojemu ciału to, co najlepsze – cudowny masaż prowadzący do wolności, uwalniający od emocjonalnych zastojów, bólu i schematów, które blokują przepływ obfitości w Twoim życiu..

Ten warsztat jest dla Ciebie!

Pomożemy Ci zajrzeć głęboko w siebie, zrelaksować się i poczuć na nowo swoją kobiecą moc, która płynie z delikatności, wrażliwości, intuicji, ale i chaosu, ciemności i gniewu, który dochodzi do serca.

Czym są masaże Agaty i jak wpływają one na ciało i duszę?

Masaże Agaty to niezwykle transformujące doświadczenie, w którym dzięki bezpiecznej atmosferze i troskliwej obecności będziesz mogła wyrazić to, co zastygło w Twoim ciele, a wciąż działa w ukryciu wpływając na związki, poczucie szczęścia czy obfitości w Twoim życiu, a także na zdrowie. Dzięki temu masażowi zobaczysz też w jakiej kondycji jest Twoje ciało – czego teraz najbardziej potrzebuje, o co prosi, co warto zmienić, by poczuć się lepiej i mieć więcej energii do cieszenia się życiem!

Czym jest gimnastyka słowiańska dla Kobiet i jakie płyną z niej korzyści dla ciała, psychiki i duszy?

Gimnastyka słowiańska dla kobiet to praktyka składająca się z 27 ćwiczeń (energii), z których według pradawnych wierzeń Słowian powstał cały wszechświat. Z punktu widzenia ENERGETYKI ćwiczenia te poszerzają kanały energetyczne, oczyszczają, a także zwiększają nasz potencjał. Z punktu widzenia PSYCHOLOGII – dzięki nim możemy wzmacniać nasze słaby punkty, naszą stabilność psychologiczną, a także umocnić wiarę w siebie, poprawić samoocenę, a także skontaktować się bardziej ze swoją intuicją (czy nawet ją odkryć).
Z FIZYCZNEGO punktu widzenia dzięki ćwiczeniom Twoja sylwetka zostanie wyrzeźbiona w kobiecy sposób, poprawisz też swoją koordynację ruchową i zadbasz o swoje zdrowie. Dodatkowo zadbasz o kształt piersi, wzmocnisz i wyrzeźbisz mięśnie brzucha oraz pomożesz sobie w kobiecych dolegliwościach.
Gimnastyka słowiańska dodatkowo pozytywnie wpływa na życie intymne, ćwiczenia te bowiem otwierają na przyjemność i głębszy kontakt z ciałem. Wszystkie te zmiany zachodzą oczywiście przy systematycznym praktykowaniu gimnastyki, najlepiej codziennie – wystarczy poświęcić na to jedynie 10 minut.

Przykładowy plan dnia:

9:00 – śniadanie
11:00 – 13:30 – moduł gimnastyki słowiańskiej
14:00 – obiad
16:00 – 18:30 – moduł tańca spontanicznego / pogłębianie kontaktu z ciałem / masaż
19:00 – kolacja
21:00 – krąg wieczorny

Każdego dnia grafik może ulegać małym zmianom, będziemy podążać za energią grupy.

Cena : 697 zl – obejmuje ona warsztat gimnastyki słowiańskiej tylko dla kobiet oraz pakiet 3 masaży otwierających na obfitość + 180 zł wyżywienie oraz nocleg. W czasie warsztatu wspólnie będziemy przygotowywać posiłki, co także zbliża i pozwala na głęboki relaks w kobiecym gronie.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie go na maila : manuela.serafin89@gmail.com – podanie imienia, nazwiska, daty urodzenia, godziny urodzenia oraz miejsca urodzenia;
oraz wpłacenie zaliczki w wysokości 200zl na numer konta: 17 1140 2004 0000 3602 7603 1402 z dopiskiem ROZTOCZE. Tylko wpłata zaliczki rezerwuje miejsce.

Informacje dodatkowe – 518 785 222, agataibsch@gmail.com

Kilka słów o prowadzących:

Agata Migryt- masażystka ajurwedyjska, kobieta mocy, która swoim dotykiem potrafi idealnie trafić w miejsca zapomniane, co sprawia, że emocje do tej pory spychane na bok mają szansę się uwolnić z ciała, wyrazić i przestać wpływać na naszą codzienną rzeczywistość.

Manuela Serafin – miłośniczka gimnastyki słowiańskiej dla kobiet, pracuje z kobietami tworząc warsztaty, kręgi, a także wspierając je w drodze do siebie i swojego wewnętrznego piękna, stażystka Instytutu Terapii Gestalt, ukończyła 8-tygodniowy kurs Mindfulness, współpracuje obecnie z Domem Tantry.

Agata Migryt, Manuela Serafin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.