Często podróżujesz za granicę Pracuj w komfortowych warunkach

Posiadasz sporą kwotę na koncie i doskonale wiesz, jakie korzyści płyną z korzystania z bankowości prywatnej? Musisz wiedzieć, że luksusowe karty płatnicze dołączone do rachunków bankowych lub karty płatniczą otworzą ci dostęp do wielu dodatkowych usług, np. będziesz mógł popracować za granicą w komfortowych warunkach.

Saloniki VIP – również ty możesz z nich korzystać

Załóżmy, że często wyjeżdżasz za granicę, aby spotkać się ze swoimi kontrahentami lub klientami. Gdy chcesz popracować, potrzebujesz przede wszystkim spokoju, prawda? Ale miejsce przeznaczone do pracy musi być również odpowiednio wyposażone – sprzęt biurowy, komputerowy czy WI-FI to dziś zupełne podstawy. Czy wiesz, że korzystając z bankowości prywatnej, nie musisz wynajmować przestrzeni biurowej, bo możesz skorzystać z MasterCard Business Lounge?

Możliwość popracowania w jednym z 1 800 saloników MasterCard Business Lounge, które są zlokalizowane w dużych miastach na całym świecie, mają klienci Lion’s Banku posiadający w portfelu kartę kredytową Master Key World Elite. To jednak nie wszystko, bo wraz z kartą, bank proponuje im szereg dodatkowych usług, m.in.:

l Objęcie posiadacza karty ubezpieczeniem AXA Travel. Zdarzyło ci się kiedyś, że obsługa lotniska zgubiła twój bagaż? A może musiałeś przekładać spotkania z uwagi na opóźniony lot? Będąc objęty takim ubezpieczeniem, możesz liczyć, że otrzymasz odszkodowanie w każdej z powyższych sytuacji.

l Dostęp do saloników VIP zlokalizowanych na lotniskach. Aktualnie takich saloników jest ponad 900 i są one czynne przez całą dobę. Korzystając z saloniku, będziesz oczekiwał na lot w komfortowych warunkach.

l Dołączenia do programu MasterCard Priceless Specials. Korzystając z tego programu, będziesz mógł wymieniać zgromadzone punkty (1 punkt jest przyznawany za każde wydane 5 zł przy użyciu karty kredytowej) na wartościowe rzeczy.

Uważasz, że propozycja przygotowana przez Lion’s Bank jest bardzo atrakcyjna? Zapoznaj się zatem z pozostałymi korzyściami płynącymi z posiadania tej karty. Szczegółowe informacje znajdziesz na tej stronie internetowej: https://www.lionsbank.pl/karta-master-key.

Nie potrzebujesz karty kredytowej?

To wcale nie oznacza, że nie będziesz miał dostępu do komfortowych saloników. W ofercie Lion’s Banku znajdziesz m.in. kartę Debit MasterCard (https://www.lionsbank.pl/karta-debit). To karta debetowa, która zostanie przypisana do jednego z dwóch rachunków, na który się zdecydujesz, czyli Lion’s Prime lub Lion’s Rentier.

Posiadając w portfelu powyższą kartę, będziesz miał dostęp do ponad 900 saloników VIP zlokalizowanych na lotniskach w ponad 400 miastach na całym świecie. Również w tych salonikach możesz popracować i skorzystać z WI-Fi – są one wyposażone w sprzęt biurowy, a dodatkowo przechowalnię bagażu i catering.

Co ważne, do wspomnianych saloników VIP znajdujących się na lotniskach będziesz miał dostęp bezpłatnie – nie zostanie od ciebie pobrana opłata w wysokości 24 euro.

Bo karta powinna się wyróżniać

Czy wiesz, że powyższe karty są wyjątkowe? Poza tym, że – jako posiadacz takiej – będziesz miał dostęp do szeregu usług, to nie można zapomnieć o sposobie ich wykonania.

Wspomniana wyżej karta Master Key World Elite waży aż 25 gramów, bo została wykonana ze stopu metali. Dodatkowo jest zorientowana pionowo i wyróżnia się nieregularnym kształtem. Wszystko to powoduje, że jest niepowtarzalna – z taką kartą w ręku z pewnością się wyróżnisz, i to niezależnie od tego, do jakiego kraju się udasz.

Wyżej wymienione karty to nie jedyne, które znajdziesz w ofercie Lion’s Banku. Jeżeli jesteś zainteresowany innymi, to zajrzyj tutaj: https://www.lionsbank.pl/karty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.