Całe szczęście jestem Kobietą- spotkanie otwarte z Sylwią Stano

 

Już 16 marca w DOM MODY ADA&ADAM przy Krakowskim Przedmieściu 51 w Lublinie, spotkanie z Sylwią Stano, autorką książki „Całe szczęście jestem Kobietą”.

Ta książka jest zapisem rozmów z kobietami na temat definicji kobiecości i rozumienia sukcesu oraz tego, o co w związku z tą przemianą warto zadbać. To spotkanie z kobietami, które mądrze przechodzą drogę, którą same sobie wyznaczają i pragną zainspirować inne kobiety do poszukiwania własnej ścieżki. Ta książka powstała, żeby wspierać kobiety w codzienności. Wśród rozmówczyń znajdują się Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Beata Sadowska i Grażyna Torbicka.

Książka pomaga odnaleźć odpowiedzi na tematy:

Jak sobie radzić z sukcesami czy porażkami? Jak się regenerować? Skąd czerpać energię? Czy istnieje work-life balance? Jak budować relacje z partnerami?
I o tym wszystkim będzie też okazja porozmawiać ze współautorką książki- wspaniałą Sylwią Stano. Rozmowę poprowadzi cudowna Agnieszka Krawiec.

Sylwia Stano , to doktor kulturoznawstwa, literaturoznawczyni. Dziennikarka, kuratorka i autorka kampanii społecznych. „Całe szczęście jestem kobietą” to nowa książka i projekt wspierający kobiety, który realizuje z Romą Gąsiorowską. Wspólnie z Zofią Karaszewską napisała książki: „Ada, to wypada” oraz reportaż „Pod podszewką”. Założycielka firmy Bibliocreatio, oraz autorka bloga „Księżniczki mają zdanie”.


Kobieta może się realizować, dokonując różnych wyborów – jako żona albo singielka, z dziećmi lub bez nich, zostając w domu albo wybierając karierę. Może to wszystko połączyć lub nie. Mamy wiele możliwości rozwoju, ogromny potencjał i siłę, a co najważniejsze – wszystko zależy od nas.

Spotykałyśmy się z bohaterkami, naszym zdaniem mądrze przechodzącymi drogę, którą same sobie wyznaczają. Chciałyśmy w ten sposób zmotywować inne kobiety do działania i do poszukiwania własnej ścieżki.”

Roma Gąsiorowska i Sylwia Stano

Bądźcie z nami 16 marca godz. 14:00 w stylowym Ada&AdamPrzyjdźcie z przyjaciółkami, mamami, sąsiadkami, siostrami, albo same. Wyjdziecie bogatsze w nowe przemyślenia na temat kobiecości.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.