Wszystko za co tak bardzo cię kocham!

Co czyni osoby które kochamy wartymi miłości? Bywa, że wiemy o razu, a bywa, że dowiadujemy się tego wiele lat. Ty też jesteś niesamowita i warta kochania. Czasem po prostu za to – że jesteś.

1. Twój uśmiech.

Nie dbam o to, czy Twoje zęby nie są idealnie proste i białe. Gdy się uśmiechasz, Twoje oczy zapalają się z błyskiem szczerej radości, która daje mi wgląd w piękno duszy. To tak, jakbyś naprawdę we mnie spojrzała i dała mi małą paczuszkę swojego serca. Po prostu uśmiech.

Nie można zmienić przeszłości, ani kontrolować przyszłości, ale można zmienić nastrój tej chwili, dotykając mojego serca Twoim uśmiechem.

2. Twój szacunek dla siebie.

Uwielbiam sposób w jaki akceptujesz to kim jesteś. To co masz w sobie dobre i to co złe, to jak śmiało dokonujesz zmian w swoim życiu. Nie dlatego, że chcesz kogoś zmieniać, ale dlatego że wiesz, że dokładnie taki powinien być, aby coś dobrego i ważnego się wydarzyło. Porusza mnie to, że nauczyłaś mnie dostrzegać to co najważniejsze i nie polegać w tym na innych. Ty mnie uczyłaś, że nasza pierwsza i ostatnia miłość to miłość własna, a jeśli nie można kochać i szanować siebie, nie pokochamy ani nie będziemy szanować nikogo innego.

3. Twoja odwaga.

Mówisz, że boisz się czasami, a świat wydaje się za duży. Mówisz, że walczysz o to aby czasem wstać z łóżka i wyjść z domu z uśmiechem i otwartością na innych. Ale każdego dnia znajdujesz w sobie tę siłę, aby iść i odważnie posuwać się do przodu.

Twoja odwaga jest moją motywacją. Ty mówisz mi dzień w dzień, że odwaga to nie brak strachu, lecz decyzja, że ​inne rzeczy są od strachu ważniejsze. Codziennie dajesz ludziom odczuć, że ich kochasz i ze potrafisz znaleźć światełko w nawet najciemniejszych chwilach. To wszystko buduje Twoją ogromną siłę.

4. Twoja pasja.

Chociaż widzę, że inni czekają na miłość, Ty mnie inspirujesz do tego aby śmiało i zuchwale realizować swoje pragnienia. Wyrażasz siebie i to co dla ciebie ważne przez czyny i słowa. Ty mnie nauczyłaś, że warto kochać, mieć idee i pasje. To daje mi wielką radość: widzieć Cię, kiedy jesteś pełna wewnętrznej pasji do życia i realizujesz swoje coraz to nowe pomysły.

5. Twoja kreatywność.

W trakcie rozmowy, albo kiedy piszesz czy tworzysz, zachowujesz się jakby to zadanie było oszałamiające i dawało ci mnóstwo miłości i namiętności.

Co mnie zadziwia to sposób, w jaki się komunikujesz. To jak się czujesz i kim jesteś, jak na tyle cudownych sposobów istniejesz w tym co robisz. Czasem nawet bez słowa. W sytuacjach,w których większość osób pyta: „Dlaczego?”, Ty pytasz „Dlaczego nie?” Patrzę na ciebie i wydaje mi się, że skaczesz z dużej wysokości i zawsze rozwijasz wtedy skrzydła. Wszystko, co mogę powiedzieć to: „Wow!”

6. Twoja pozytywność.

Sposób w jaki dostrzegasz piękno życia… Sposób, w jaki się śmiejesz, nawet gdy nie ma powodów radości. Abo radość jaką emanujesz kiedy spotykają cię małe rzeczy. Przekształcasz negatywna sytuację w naukę czegoś pożytecznego. Nie widzisz szklanki do połowy pustej czy pełnej – Ty po prostu widzisz, że coś w niej jest.

7. Twoja dobroć i współczucie.

Bez względu na to, jak silną ktoś jest osobą, ma słabe punkty. Czasem wszystko czego potrzeba to ucho do wysłuchania i ramię do wypłakanie. Zrozumienie i współczucie. Dziękuję Ci, że tym da mnie jesteś. Poruszasz się „tu i teraz” z otwartym sercem i chęcią pomocy, bezwarunkowo.

8. Twoja bezwarunkowa akceptacja.

Nie próbujesz nikogo zmieniać. Zdaję sobie sprawę z tego, że pozwalanie na to abyśmy mieli własną wolę to nie obojętność. Ty potrafisz zrozumieć to, że ludzie mogą być jacy są, nie tacy jak sądzimy, że powinni być. Uświadamiasz mi, że można zakochać się w świecie takim, jaki jest.

9. Twoje poczucie humoru.

Zawsze jesteś w stanie dostrzec zabawną stronę życia poprzez swoje wzloty i upadki. Widzisz światło sytuacjach, które mogłyby łatwo zbić z tropu nawet bardzo odporną osobę. Negatywne rzeczy dzieją się w twoim życiu, ale nie bierzesz ich za bardzo na poważnie.

10. Twoja miłość i lojalność.

Zdarza się, że czujemy ból albo rozczarowanie. Wiem, że takie emocje nie są Ci obce. Co robisz, aby nie były widoczne? Pomogłaś mi zrozumieć, ze relacje dwójki ludzi są dla nich najważniejsze, nawet wokół dzieją się różne trudne rzeczy. Nawet jeśli wymagasz odpoczynku i uzdrowienia, to zawsze wracasz aby obdarzyć mnie miłością.

Jakie cechy kochasz najbardziej u swoich najbliższych przyjaciół i rodziny? Podziel się z nami poprzez pozostawienie komentarza poniżej.

oi_utj7dkzg-volkan-olmez

Marcandangel

6 thoughts on “Wszystko za co tak bardzo cię kocham!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.